• לאחרונה
Restoo תואם עם iPhone 13 תיק 6.1 אינץ', דק גביש ברור עם קייס קשיח המחשב [ספיגת זעזועים פינתי] מגן דק טלפון Case כיסוי עבור iPhone 13 6.1 אינץ 2021-ברור

Restoo תואם עם iPhone 13 תיק 6.1 אינץ', דק גביש ברור עם קייס קשיח המחשב [ספיגת זעזועים פינתי] מגן דק טלפון Case כיסוי

הערכת המבקרים:
ILS 16.43

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

[מושלם] : רק תואם עם i Phone 13 6.1 אינץ', שפורסם ב-2021.אנא שים לב : לא עבור i Phone 13 Pro!לא עבור i Phone 13 Pro מקס!לא עבור i Phone 13 מיני!. [ברור כשמש] : עשה פרמיה של חומר,קריסטל ברור HD מקרה תמיד להדגיש את היופי המקורי של ה-i Phone שלך 13. [שדרוג הגנה] : רך TPU הפגוש וקשה מחשב הכיסוי האחורי לספק הגנה חזקה כדי למנוע את ה-i Phone שלך 13 מהנזק של ירידה ,למחוץ, מאפס.העלה bezels להגן על המצלמה שלך ואת המסך.4 מובנה הלם הוכחה shockproof כרית ב-4 הפינות של מקרה ברור,מציע לשדרג את ההגנה שלך i Phone 13 מ פתאומי יורד. [מדויק מגזרות] : חיתוכים מדויקים עבור i Phone 13 6.1 אינץ', נוח לך להשתמש רמקול, מצלמה, יציאת טעינה.כל הכפתורים רכים וקלים לחץ.ה-i Phone 13 6.1 אינץ מקרה ברור גם תמיכה בטעינה אלחוטית. [מה שאתה מקבל.] : 1*ברור כשמש מקרה עבור i Phone 13 6.1 אינץ'.אם יש לך נושא איכות או חוסר שביעות רצון,אנא אל תהסס לפנות אלינו.Restoo עומדים לשירותך 24 שעות ביממה.קריסטל ברור HD מקרה תמיד להדגיש את היופי המקורי של ה-i Phone שלך 13. תמיכה בטעינה אלחוטית.מגזרות יקרים עבור i Phone 13,אתה יכול להשתמש מצלמה,רמקול, יציאת טעינה נוח .כל כפתורים קלים לעיתונות.התיק מורכב רך TPU הפגוש וקשה מחשב הכיסוי האחורי,לספוג את ההשפעה הרבה ביותר מ בכיוונים רבים,אשר מספקים הגנה טובה עבור i Phone שלך 13 טיפה,למחוץ, מאפס.העלו קצה 1.5 מ " מ על המצלמה שלך, המסך כדי להגן על הטלפון שלך מהתחלה, מלוכלך כאשר מניחים את הטלפון על הרבה מקום.ארבע shockproof כריות בנויות בארבע פינות,מציע לחזק את ספיגת זעזועים מפני נפילה פתאומית.Restoo ברור כשמש מקרה עבור i Phone 13 6.1 אינץ', 2021. להישאר מקורי,להישאר הגנה נהדרת.תכונות : .קריסטל ברור HD מקרה תמיד להדגיש את היופי המקורי של ה-i Phone שלך 13.תמיכה בטעינה אלחוטית.מגזרות יקרים עבור i Phone 13,אתה יכול להשתמש מצלמה,רמקול, יציאת טעינה נוח .כל כפתורים קלים לעיתונות.התיק מורכב רך TPU הפגוש וקשה מחשב הכיסוי האחורי,לספוג את ההשפעה הרבה ביותר מ בכיוונים רבים,אשר מספקים הגנה טובה עבור i Phone שלך 13 טיפה,למחוץ, מאפס.העלו קצה 1.5 מ " מ על המצלמה שלך, המסך כדי להגן על הטלפון שלך מהתחלה, מלוכלך כאשר מניחים את הטלפון על הרבה מקום.ארבע shockproof כריות בנויות בארבע פינות,מציע לחזק את ספיגת זעזועים מפני נפילה פתאומית.תאימות : i Phone 13 6.1 אינץ'.חומר : TPU,מחשב.חבילה כוללת : 1 x i Phone 13 תיק (פורסם ב 2021,6.1 אינץ').אביזרים בלבד, לא טלפון.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.