• לאחרונה
אנה אמבטיה אנטי-סתימה בלחץ גבוה גדול 6 אינץ ' 3-הגדרת 2-in-1 כף. מקלחת משולבת עם מערכת זמן 5 רגל נירוסטה צינור מקלחת/פליז מחבר/כל גימור כרום (SS3232CCP)

אנה אמבטיה אנטי-סתימה בלחץ גבוה גדול 6 אינץ ' 3-הגדרת 2-in-1 כף. מקלחת משולבת עם מערכת זמן 5 רגל נירוסטה צינור מקלחת/פליז

הערכת המבקרים:
ILS 89.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

אמריקאית בבעלות : ארה "ב מותג עם שירות לקוחות אמריקאי נציגי ארה" ב כדי לסייע לך על ידי טלפון או דואר אלקטרוני.שלנו ראש המקלחת הוא תואם עם יו. אס. איכות וביצוע בסטנדרטים.התאמת 6 אינץ ' 3-פונקציה עם ראשי מקלחת פליז BALLJOINT : כל ראש המקלחת יש 3-הגדרות / עיצוב מודרני עם לחץ גבוה ספריי וארגונומי ידית אחיזה / אנטי-לסתום חרירים : קל לשפשף נקי / סיד ומינרלים הפקדה עמיד.גדול/רחב מזלף עם פליז מחבר & זווית מתכווננת תקורה סוגר : רחב יותר סטנדרטיים בתעשייה על המראה הדקים (לא יותר ללמוד למבחן תראה).לחץ על הידית חיוג ישיר מים כף יד במקלחת, ראש מקלחת קבוע, או שניהם.נוח עבור קשישים/נכים/ילדים/חיות מחמד להתקלח בעת ישיבה על ספסל מקלחת.מתכת מחבר מספק חיבור מאובטח ועמידות.ארוכים וגמישים, 5 רגל (60) נירוסטה צינור מקלחת עם 2 אנטי טוויסט פליז אגוזים : צינור מתכת ואביזרים לספק חיבור מאובטח יותר עמידות.פרמיה גימור כרום : כל החלקים electroplated עם לסיים אותו. / התקנה קלה : אין צורך להזמין שרברב.זה מתאים לכל סטנדרטי מקלחת הזרוע.אתה יכול לעשות את זה בעצמך.אפילו שרברב הקלטת כלול.רוצה ספא כמו גשמים מקלחת ניסיון?שתי 6 אינץ ' רחב ראשי מקלחת מספק מרטיב את זרימת כיסוי תוך עמידה בתקן התעשייה. 3. רסס מצב : גשם תרסיס / עיסוי תרסיס / שילוב ספריי.בקלות להסיר מרבצי המינרלים על ידי שפשוף את חרירי ההדפסה קדימה ואחורה בזמן המים על מנת לשמור על חרירי נקי. 3. רסס מצב : גשם תרסיס / עיסוי תרסיס / שילוב ספריי.פליז משותף הכדור על תיקנו את המקלחת מספק מאובטח ועמיד חיבור. 3. אזור לחץ חיוג להפנות מים 1) תיקן ראש מקלחת רק 2) כף יד המקלחת בלבד, או 3) שניהם יחד.פליז הציר יחד עם פליז המחבר מרחיב את המוצר לכל החיים.המראה הדקים.נמנע כף יד במקלחת חסומה על-ידי קבוע המקלחת.מחזיק גדול ראשי מקלחת מאובטח.ייחודי נעילה כפולה נירוסטה צינור מציע תוספת כוח וגמישות.אף פעם לא מקבל את הצינור מעוות!!פלונטר-בחינם העיצוב הטוב ביותר עבור ניקוי מקלחת מתחמים, ילדים, חיות מחמד.זמן (60"), או תוספת זמן (96") נירוסטה צינור כדי לספק גמישות.גשם ספריי.עיסוי / פועם ספריי.שילוב ספריי.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.