• לאחרונה
האביב אוחז (19 Pack) SEDY המוסך ארון קיר ארגונית בעל מטאטאים, סחבות, מגרפות, אתי חפירה, וכו'. 15pc אביב אוחז & 4pc U-השירות ווים

האביב אוחז (19 Pack) SEDY המוסך ארון קיר ארגונית בעל מטאטאים, סחבות, מגרפות, אתי חפירה, וכו'. 15pc אביב אוחז & 4pc

הערכת המבקרים:
ILS 18.93

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

????19-חלקים כולל - 15 Pcs אביב אוחז & 4 Pcs U-השירות ווים & 20 ברגים.את ההתקנה הוא קל מאוד ונוח, לתת את מעדרים, מטאטאים, סחבות, פטישים, מגרפות, מחבטי בייסבול ופריטים אחרים מקום טוב להיות שייך. ????אבץ מצופה פלדה - אביב קליפ עשוי בהיר אבץ מצופה פלדה, זה לא קל חלודה יש חיי שירות ארוכים.האביב הוא נועד להיות חזק מאוד, אז אתה לא צריך לדאוג לא להיות מוצמדים, וזה איתנה ויציבה, הופכת את ווים מתאים גם לשימוש פנימי וחיצוני. ????עמיד & יציב חזק - אביב טעינת יכול לשאת משקל של עד 10 ק " ג, תלוי מערכת אחסון מעוצב היטב אחיזה ותמיכה גדולה כלים ביתיים.אחיזה חזקה יהיה להדק את חפירה, גרזן, מטאטא, עקרב, מגב, מברשת ללא החלקה. ????שימוש נרחב נהדר - לארגון שלך כלי גינון, ציוד מוסך או חומרי ניקוי, ואז לתלות אותו על הקיר כדי לחסוך מקום ולשמור אותו נקי.מצוין עבור ארגון המטבח, חדר האוכל, מסדרונות, גם מושלם בשביל לנקות את המוסך, מרתף, מחסן פינות עבודה אחרים. ????יותר טוב מאשר הטוב ביותר - בין אם אתה קונה אותו לשימוש שלך או כמתנה, קבוצה זו של מוצרים יפתור לפחות אחת הדאגות שלך, כי אנחנו אף פעם לא ברישול לעשות כלים.לבחור את זה ואתה תמיד יכול לסמוך על זה.אם יש לך שאלה או עצה, אנא כתוב לנו דרך .אנחנו נפתור את הבעיות שלך בזמן.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.