• לאחרונה
צמיחת השיער שמפו, נשירת שיער, שמפו, שיער עיבוי שמפו, עוזר לעצור נשירת שיער, יצמח השיער מהר, נשירת שיער טיפול עבור גברים & נשים (220mL)

צמיחת השיער שמפו, נשירת שיער, שמפו, שיער עיבוי שמפו, עוזר לעצור נשירת שיער, יצמח השיער מהר, נשירת שיער טיפול עבור גברים

הערכת המבקרים:
ILS 38.53

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

צמיחת השיער שמפו : טיפול בהתקרחות הטוב ביותר עבור שיער חזק יותר נפח, עובי, מהיר יותר, בריא יותר & חזקה יותר עבור צמיחת השיער תוך שיפור מרקם השיער.לעצור את נשירת השיער : עוזר לתקן שיער פגום של השטח, לשים לחות & ברק לשלוט frizz.תיקונים, מרכך ומחזק יבש, שביר, מקורזל.שיער עיבוי שמפו : מעובה שמפו נגד נשירת שיער תוכנן בקפידה כדי ליצור את העדין ביותר, היעילה ביותר את צמיחת השיער, פתרון לכל סוגי השיער.צמיחה מחודשת של שיער שמפו : עדין כל יום שמפו שנועדו לעזור תנפח לי, לחזק, לעבות שיער טבעי regrowt.אם יש לך שאלות, אל תדאגו, אנא צור איתנו קשר ישירות.אנו נאפשר לך מרוצה פתרון.אין סיכון בשבילך, אז תן את השיער שלנו עיבוי שמפו לנסות!.פונקציות : . 1.לקדם את צמיחת השיער, למנוע נשירת שיער, לתקן ולשפר את זקיקי השיער, איזון שמן הפרשה. 2.תומך צמיחה בריאה של השיער שלך. 3.תמציות צמחים טבעיות מחזק את השיער אז זה נראה פולר, עבה יותר. 4.קל לשטוף מרכך לא להשאיר שום שאריות. 5.מביא את שטוחים ודקים השיער בחזרה לחיים. 6.מגן על השיער מפני נזק כפי לחות כל סטרנד. 7.עבור כל סוגי השיער וצבע.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.