• לאחרונה
אטלנטיק טייפון תקשורת/אחסון ספינר – 360 מעלות מלאה-סיבוב על המיסב בסיס, מחזיק מדיה אופטית או לאספנים. ומזכרות, 4 מדפים קבועים PN 82635716 ב אספרסו

אטלנטיק טייפון תקשורת/אחסון ספינר – 360 מעלות מלאה-סיבוב על המיסב בסיס, מחזיק מדיה אופטית או לאספנים. ומזכרות, 4 מדפים

הערכת המבקרים:
ILS 78.99

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

מולטימדיה יחידה תוכננה במיוחד כדי להכיל את כל סוגי מדיה.מלא מסתובב 360 מעלות לגישה אופטימלית לכל מדיה.עיצוב אופנתי ב-אספרסו עם כסף מתאים לכל סוגי decors.מיסב מסתובב בסיס מספק חלקה ברוטציה.MDF עץ להסתכל אספרסו.בגאווה לראווה את אספנות ו/או מזכרות משני של זה מסתובב המדפים. 360 מעלות סיבוב על חלקה מיסב בסיס מה שהופך את זה קל לגשת אזורי אחסון על שני הצדדים.סגנון עכשווי מתמזג בקלות עם כמעט כל עיצוב הבית.חוסך מקום טביעת הרגל למקסם את קיבולת האחסון עם 4 מדפים בכל צד.ב קלאסי אספרסו לסיים עם מוברש מוטות פלדה.מידות : 11. 88" (W) x 11. 88" (D) x 37. 75" (H) משקל : 15. 70 קילו.עיצוב עכשווי עם סיים מוטות פלדה.קומפקטי מסגרת שמתאימה כמעט בכל מקום.חוסך מקום דו צדדי תצורה מאפשר גמישות.מולטימדיה יחידה תוכננה במיוחד כדי להכיל את כל סוגי מדיה.מלא מסתובב 360 מעלות על המיסב בסיס עבור פעולה חלקה.קיבולת התקליטור 216. DVD קיבולת 144. Blu Ray קיבולת 168. המשחקים קיבולת 144 Wii 168-PS3. 4 מדפים קבועים. 8 מדפים לספק מקסימום קיבולת אחסון.אטלנטיק טייפון הוא רב תכליתי מדיה, יחידת אחסון עם סיבוב 360 מעלות מיסב בסיס עם מקומות אחסון על שני הצדדים.בגאווה לראווה את תקליטור, DVD או Blu-Ray אוספים או ייחודיים לאספנים או מזכרות אוספים.נצחי בסגנון עכשווי מתמזג בקלות עם כל עיצוב הבית.חוסך מקום טביעת הרגל למקסם את קיבולת האחסון תוך הכובשת שטח קטן.אלגנטי woodgrain לסיים את האספרסו.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.