• לאחרונה
OMMO רמת לייזר, 16 קווי לייזר ירוק רמת עצמית פילוס כלי, 160ft ירוק קרן לייזר ברמה לבנייה, שני 360° אנכי ושני 360° אופקי לייזר ברמה w/ דופק מצב & בקר מרחוק

OMMO רמת לייזר, 16 קווי לייזר ירוק רמת עצמית פילוס כלי, 160ft ירוק קרן לייזר ברמה לבנייה, שני 360° אנכי ושני 360° אופקי

הערכת המבקרים:
ILS 269.99

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

4 X 360° לייזר ירוק קווים : OMMO לייזר רמה 2 אופקי 360° המטוס, שני אנכי של 360° מטוסים, 16 קווי לייזר, אשר יכול לכסות את הרצפה, הקירות והתקרה בכל רחבי החדר.קווים אופקיים וקווים אנכיים לחצות ב-90°זוויות לעזור לך לדמיין מהר ולסיים בכיכר פריסה.את גודל נייד עושה את זה יותר נוח ונוח לשימוש, אפילו קטנות בעבודת יד הפרויקט.פילוס עצמי טיפים : לייזר יהיה פחות יעיל במהלך מבריק שעות היום.נסה להימנע מהשימוש שלך לייזר רמת אור שמש ישיר.דור חדש עם 16 קווים ירוקים, אידיאלי עבור יישור, החלקה, החלקות צריך.נראות גבוהה - ירוק בהיר לייזר קווי מציעים חשיפה משופרת על מנת להקל על המדידה.פילוס עצמי t רמה.תשלום-AND-GO - 2 יח ' של סוללת li-ion סוללות קל להאשים וללכת-נוחות.תכליתי יחידה - מספר שיטות התקנה כדי לאפשר פילוס כלי להיות מחובר מקומות שונים : ממוקם על משטח שטוח או מחובר משטחי מתכת.חזק בנייה - IP54 דירוג ומגן עליו מפני נתזי מים מכל זווית.אם המטוטלת נעול, הכלי ימשיך להבהב כדי להזהיר אותך שלה על מצב ידני (לא פילוס עצמי).אם המטוטלת אינה נעולה (עצמית פילוס מצב), זה ימשיכו להבהב כדי להזהיר אותך כי הכלי הוא מעבר פילוס עצמי טווח 4°±1°.לייזר זה רמה יש המגנטי המצורף בקופסה.הלייזר יורה 360 מעלות זה ייתן לך בניצב רמת הקו מהפינה.טיפים : . 1. בבקשה הימנע מחשיפת העיניים ישירות על קרני לייזר. 2. באמת חדרים בהירים או בחוץ, השמש יכול לשטוף החוצה את האור, ואז רואים את קרן הלייזר תחת אור שמש חזק עם עין בלתי מזוינת קשה לפעמים.לייזר גלאי תסייע דימר לייזר קווי בחוץ. 3. לא לנער את המכשיר, אשר עלול לסכן את הדיוק של לייזר ברמה. 4. חנות ביחידה קריר ויבש המקום, כדי למנוע כל נזק שנגרם על ידי חום או לחות. 5. להסיר את הסוללות בכל פעם שאתה לא משתמש הכלי שלך.

פרטים נוספים

לייזר אורך גל:
520-535nm, 1mW

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.