• לאחרונה
SKIL 65ft. 360° אדום עצמית פילוס לחצות קו לייזר רמה עם קווים אופקיים ואנכיים סוללת ליתיום נטענת באמצעות USB נמל הטעינה, קומפקטי חצובה & לשאת את התיק כלול - LL932201

SKIL 65ft. 360° אדום עצמית פילוס לחצות קו לייזר רמה עם קווים אופקיים ואנכיים סוללת ליתיום נטענת באמצעות USB נמל הטעינה,

הערכת המבקרים:
ILS 149.99

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

פרויקטים עד 65 FT - לייזר ברמה כלי פרויקטים אדום בהיר רציפה קו אופקי כל הדרך מסביב לחדר.פילוס עצמי - את הלייזר באופן אוטומטי רמה רמות חותך את כל הניחושים.נוח לטעינה - משולב סוללת ליתיום-יון נטענת יש נוח מיקרו-USB לטעינה יציאת ומחוונים להראות כמה חיי הסוללה שנותר.חצובה כלול - מתכוונן החצובה יכול להיות מורם עד גובה מרבי של 3-½ מטר ומאפשר לך באופן מאובטח למקם את הכלי על הרצפה או שולחן.פרויקט הקו בכל זווית - עבור פרויקטים איפה השורות שלך לא ברמה או אנך כמו באלכסון רעפים בחזרה-התזה, יש לו את כלי נעילת מצב זה מאפשר לך למקם את מוקרן שורות בכל זווית שתבחר.גם פרויקטים אנך, חוצה את הקווים במדויק מדריך את כל פרויקטי DIY.נעילת מצב מאפשר לך למקם את מוקרן שורות בכל זווית.ירוק, צהוב, אדום אינדיקטורים LED להראות את הרמה הנוכחית של תשלום.טיפוסי גלוי בטווח של עד 65ft.קוטר, קו דיוק בטווח של ±3/16 ב.ב-30 רגל.פילוס עצמי טווח : ±4°.סגנון : אדום 360° חוצה קו לייזר w/חצובה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.