• לאחרונה
KHCRAFT מקצועי Caliper Vernier Caliper נירוסטה מוקשה Chromeplated אינץ '/מטרי 0-6/150mmx0.001/0.02 מ מ עבור דיוק מדידות בחוץ/בפנים/עומק/שלב ארוז בתוך תיק אחסון

KHCRAFT מקצועי Caliper Vernier Caliper נירוסטה מוקשה Chromeplated אינץ '/מטרי 0-6/150mmx0.001/0.02 מ מ עבור דיוק מדידות

הערכת המבקרים:
ILS 29.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

עשוי אמיתי נירוסטה מוקשה Chromeplated, בסדר הקרקע ומלוטש, לכל מוצר יש מספר סידורי בקרת איכות.מקצועי דיוק מדידת כלי לשימוש תעשייתי (במיוחד על workpieces מתכת), שונים לגמרי DIY היד מדידה אחת (כמו כל פחמן פלדה caliper, וזה לא טוב למדוד workpieces מתכת מכיוון של קשיות נמוך).מה הוא הגורם החשוב ביותר עבור דיוק מדידת כלי?דיוק!כל המוגמר שלנו מחוגה נבדקים חתיכה חתיכה כדי לשלוט על דיוק +/-0.001"/0.02 מ " מ.למרות דיגיטלי מחוגה קל לקרוא בגלל המסך, machinic אלה (vernier מחוגה) אמינים יותר!זו הסיבה vernier מחוגה וחייג אלה עדיין קיימים לאחר דיגיטליים אלה הופיעו. 4 דרכים לשימוש : בפנים/בחוץ/שלב/עומק המדידה, אשר כמעט עונה על כל בסיסי מדידה מדויקים צריך.ארוזים אחסון וכרטיס הקופסה.מקצועי נירוסטה Vernier Caliper עם מדידת טווח 0-6"/150 מ "מ רזולוציה 0.001"/0.02 מ " מ ארוזים בפלסטיק אחסון וכרטיס קופסה דיוק מדידות בחוץ/בפנים/עומק/שלב.אנא בקר בחנות שלנו www./khcraft במשך יותר איכותית ותחרותית דיוק כלי מדידה.עשוי אמיתי נירוסטה מוקשה Chromeplated, בסדר הקרקע ומלוטש, לכל מוצר יש מספר סידורי בקרת איכות.מקצועי דיוק מדידת כלי לשימוש תעשייתי (במיוחד על workpieces מתכת), שונים לגמרי DIY היד מדידה אחת (כמו כל פחמן פלדה caliper, וזה לא טוב למדוד workpieces מתכת מכיוון של קשיות נמוך).מה הוא הגורם החשוב ביותר עבור דיוק מדידת כלי?דיוק!כל המוגמר שלנו מחוגה נבדקים חתיכה חתיכה כדי לשלוט על דיוק +/-0.001"/0.02 מ " מ.למרות דיגיטלי מחוגה קל לקרוא בגלל המסך, machinic אלה (vernier מחוגה) אמינים יותר!ואף פעם לא צריך סוללות.זו הסיבה vernier מחוגה וחייג אלה עדיין קיימים לאחר דיגיטליים אלה הופיעו. 4 דרכים לשימוש : בפנים/בחוץ/שלב/עומק המדידה, אשר כמעט עונה על כל בסיסי מדידה מדויקים צריך.ארוזים אחסון וכרטיס תיבת אחד.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.