• לאחרונה
SimCam AI 1080 HD מצלמת אבטחה בבית 1S—אחסון מקומי, פרטיות-הגנה, לא אחסון ענן & 0 דמי מנוי, לא-לג, 2-Way Audio, מדויק תווי פנים, אזעקה מיידית,תואם עם אלקסה

SimCam AI 1080 HD מצלמת אבטחה בבית 1S—אחסון מקומי, פרטיות-הגנה, לא אחסון ענן & 0 דמי מנוי, לא-לג, 2-Way Audio, מדויק

הערכת המבקרים:
ILS 163.49

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【AI חכם זיהוי אוטומטי & 99% דיוק מסונכרן אזעקה】לעומת דופן זיהוי תנועה, Sim Cam 1 S הביתה AI מצלמת אבטחה לומד כמויות גדולות של צורת גוף נתונים שונים אנשים/כלבים/חתולים/כלי רכב.עוצמה מודיעין AI מעבד באופן אוטומטי מזהה את פניהם של תינוקות, חיות מחמד, מבקרים זרים, ניתוח החידוש של הפנים & הגוף.הטלפון app יתריע באופן מיידי בתוך 1 שניה כאשר משהו משתבש, WITHIOUT התראות השווא. 【100% הגנת הפרטיות, 0 דמי מנוי】 עוצמה Ambarella 10ננומטר מעבד מספק 100% הגנה על הפרטיות של המשפחה שלך ללא כל סיכוי של נתונים דליפה לאחור הפלישה של המצלמה, מגן על החשבון שלך עם הבנק-רמת הצפנה.המקומית ניתוח של נתוני וידאו מספק אחר צעד אבטחה, אין צורך להעלות על שרת הענן.זה אומר 0 דמי מנוי. 【וידיאו באיכות 1080 P HD & 360° כוכבים ראיית לילה】Sim Cam 1 S המצלמה מנטרת אבטחה בבית בשבילך עם איכות תמונה מעולה.את Ambarella 10ננומטר מעבד משלב חיישן תמונת AI מאיץ, מספק למשתמשים 1080 P HD הקלטה, מראה פניהם צלחת מספרים ברורים ממרחק.אור הכוכבים ראיית לילה מאפשר למשתמשים לראות רחוק יותר, רחב יותר & ברורה, אשר לוקח אחריות על הבית שלך את האבטחה בכל יום & לילה. * הטיה ידנית*.מה שאתה רואה זה כל מה שאתה צריך לראות. 【יציב הקלטה אפילו לא Wi Fi】על המכשיר AI מעבד ממשיך לנתח ולתעד באופן מקומי גם ללא חיבור Wi Fi.Sim Cam 1 S צורכת הרבה פחות רוחב פס מכפי מבוסס ענן מצלמות.משתמשים לא צריכים לדאוג לגבי המצלמה ביצועים להיות מושפעים על-ידי Internet מצב. 【קל לשימוש & יותר מבוקר】Simcam 1 S הוא סופר קל לשימוש, פשוט להוריד את היישום על אנדרואיד או IOS, אתה טוב ללכת.עובד עם אלקסה וגוגל עוזר, אז לגשת בקלות את הקול שלך עם התינוק שלך, הדלת הקדמית שלך, הכלים שלנו, או כל דבר אחר.זה תואם עם שני 2.4 GHz ו-5 GHz-Wi Fi.כמו כן אנו מספקים 12-חודשים אחריות, כל לקוח הוא נכון לגמרי מובטח במהלך תקופת האחריות.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.