• לאחרונה
להקת שעון רצועת הקישור סיכות מסיר כלי תיקון,24 ב 1 ערכת עם 6 עוד טיפים החלפה,20PCS קוטר הסיכה,אביב בר ערכת כלי,1 יח ' ראש הפטיש.

להקת שעון רצועת הקישור סיכות מסיר כלי תיקון,24 ב 1 ערכת עם 6 עוד טיפים החלפה,20PCS קוטר הסיכה,אביב בר ערכת כלי,1 יח

הערכת המבקרים:
ILS 16.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

מה בחבילה?EFIXTK להקת שעון ערכת כלי מגיע עם להקת שעון קישור pin מסיר עם 6 עוד טיפים, שעון פלסטיק מחזיק, דו ראשי, פטיש 4 פינים אגרופים,20pcs קוטר הפינים ואת המשקפיים בד.מושלם עבור ערכת להקת שעון קישור להסיר תיקון שעונים.קל לשימוש : גודל השעון שלך הלהקה את עצמך עם זה קטן, פשוט כלי יעיל ללא נענוע.מתאים בגדלים שונים,מתאים להקות עד 30 מ " מ רחב ,6 החלפת סיכות מתכווננת בסיס לאפשר שימוש עם להקה שונים בעוביים.ערך קיט בשביל לחסוך כסף - זה להקת שעון קישור מסיר הוא נהדר עבור הסרת והוספת אביב סורגים רצועות, והוא בשימוש נרחב עד 30 מ " מ רחב להקת שעון להחליף, תיקון שעונים ותכשיטים עושה.תכולת חבילה : 1 יח 'כל מתכת להקת שעון קישור מסיר,1 יח' הולדר,1 יח 'ראש פטיש,1 יח' משקפיים בד,20pcs קוטר סיכות.EFIXTK מוקדש תכנון וייצור פרימיום אבל תחרותי תיקון שעונים & תכשיטים, הכנת כלים להגדיר.אנו שואפים לספק ללקוחות שלנו מוצרים ושירותים העונים ואף יעלה על הציפיות שלהם.מפורטות הוראות הפעלה-הסברים מאוירים באיורים, מאוד מתאים למתחילים ומקצוענים.כפול ראש הפטיש.חומר : סיליקון & פלדת אל-חלד.קצה אחד של סיליקון מונע נזק לאובייקט.מתכת להקת שעון קישור ההסרה מסיר את הכלי עם 6 תוספת החלפת סיכות.חומר : פלדה אל חלד.את מתכווננת בסיס מתאים שונות רצועת עובי, נוסף על החלפת מחטים יהיה לפתור את הבעיה של מציאת החלפת מחטים.כאשר מסירים את הרצועה, ליישר את חריר של השעון הרצועה.לצפות מקרה מחזיק כלי.חומר : פלסטיק.שימוש : לתקן את השעון הרצועה.נירוסטה Pin אגרופים.חומר : פלדה אל חלד.תכונות : עם 3 גדלים שונים מחטים, 2* 1.0 מ "מ, 1* 0.9 מ" מ, 1* 0.8 מ " מ, ואת הרצועה יכול להיות מוחלף בקלות עם פטיש.חומר : פלדה אל חלד.גדול האביב בר הכלי, מעיין קטן בר הכלי.תכונות : שלוש מחטים שונות.Non-slip.החלפת טיפים : 3. חומר : פלדה אל חלד. 20 PCS גודל שונה להקת שעון סיכות מידות : 16 מ "מ, 18 מ" מ, 20 מ "מ, 22 מ" מ, 24mm, 4 לכל גודל. 20 PCS להקת שעון קוטר סיכות מידות : 16 מ "מ, 18 מ" מ, 20 מ "מ, 22 מ" מ, 24mm, 4 לכל גודל.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.