• לאחרונה
הלב סוס רכב מגנטי בצד וילון חלון 2PACK רכב - שמש, צל, שמש קיץ בלוק המכונית המסך,אוניברסלי לרכב הקדמי מגן השמש מגן בד רשת השמש בצל, אנטי-UV, (מתאים לחלון)

הלב סוס רכב מגנטי בצד וילון חלון 2PACK רכב - שמש, צל, שמש קיץ בלוק המכונית המסך,אוניברסלי לרכב הקדמי מגן השמש מגן בד

הערכת המבקרים:
ILS 28.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

✔ 【איכות חומרים 】① באיכות גבוהה לנשימה 160 GSM בד רשת מספר מספיק של יעילות גבוהה הספיגה מגנטים. ② לא רק מפחית את הבוהק קרני UV, זה לנשימה ובולטים מאוד. ✔ 【תכונות מוצר】① רחובות 99% של קרני UV - להגן על הילדים שלך, חיות מחמד מפני קרני UV , כבר לא זוהר, לא יותר חום. ② קל להתקין, חנות, ליישר את מגנט עם מסגרת מתכת התקנה מהירה. ✔【מוצר חדש】① האחרון בקיץ השמש בלוק המכונית המסך אינה משפיעה על הצד חלונות פתיחה או סגירה, ואת המגנט יכול להיות עבר ולא פרש. ② החלון בצד גזה יכול להיות מקופל יהיה לאחסון קל. 【חשובים】מתאים לרוב הדגמים, לא מתאים למכוניות עם כל גוף אלומיניום, כי מגנטים לא יכול להימשך.למרות זאת הוא אוניברסלי גודל,אבל בבקשה לבדוק את הגודל לפני הקנייה. 【חשובים】מגנט הוא יציב מאוד, אבל אם הרכב נוסע מהר, לפתוח את החלון, אז זה עלול להיות המום.אז זה הכי טוב להשתמש בו בעת סגירת חלונות או לנסוע לאט(פתיחת חלון).רכב מגנטי השמש צל ,המכונית בצד חלון שמש צל לתינוק. [הוראות] מבוא זה יכול להיות ישירות adsorbed על חלון הרכבת.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.