• לאחרונה
קרנף בירה (0-32% בריקס & 1.000-1.130 הסגולי) Refractometer על לחובבי אוטומטי פיצוי טמפרטורה, מחליף לחובבי הידרומטר | ציפוי טפלון | יין מיץ פירות מבחן

קרנף בירה (0-32% בריקס & 1.000-1.130 הסגולי) Refractometer על לחובבי אוטומטי פיצוי טמפרטורה, מחליף לחובבי הידרומטר

הערכת המבקרים:
ILS 82.65

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

קרנף בירה Refractometer יכול להחליף את הידרומטר כי קל ומדידות מדויקות.להשתמש בנוזל סמפלר לקחת שלוש או ארבע טיפות של wort ולשים אותם על פריזמה.לאחר מכן החזק את refractometer את מקור האור להסתכל דרך העינית.בשל כפול קנה מידה, אין צורך להמיר את התוצאה לתוך הסגולי כקנה המידה אמצעים שניהם בריקס ו ס " ג.קרנף בירה Refractometer יכול אמצעים 0-32% בריקס ולא 1000-1.130 ס " ג.הוא מתאים למדידת היחס של בירה או ויסקי מיץ ( חליטה ) או תהליך התסיסה של ברנדי.קרנף בירה Refractometer עם פיצוי טמפרטורה אוטומטי ( 50°F - 86°F / 10°C - 30°C ).פני השטח של refractometer הוא ריסס עם טפלון, יש לו תכונות של התנגדות ללבוש, עמידות בפני קורוזיה, אנטי סטטי, אנטי הידבקות.קרנף בירה Refractometer להשלים עם נייד נרתיק, בקבוק מים, יבוש, כיול מיני-מברג, אנגלית חוברת הוראות, מטלית ניקוי, פלסטיק פיפטה במקרה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.