• לאחרונה
נצנץ כוכב 200 LED 66 FT נחושת מחרוזת אורות פיות אורות מחרוזת 8 מצבי LED אורות מחרוזת USB מופעל עם שלט רחוק עבור עץ חג המולד מסיבת חתונה קישוט הבית, לבן חם

נצנץ כוכב 200 LED 66 FT נחושת מחרוזת אורות פיות אורות מחרוזת 8 מצבי LED אורות מחרוזת USB מופעל עם שלט רחוק עבור עץ

הערכת המבקרים:
ILS 16.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

נוריות בהירות : 66ft 200 נורות LED זוהר חם אור לבן, אשר עושים כל לילה הכוכבים בלילות, הוספת קצת שובב האווירה.איכות גבוהה גמיש חוטי נחושת, אתה יכול לבנות את הצורות שאתה רוצה בקלות.(שלנו אורות מחרוזת יש 3 חוטים, בעוד שאחרים המוכר יש רק 2). 8 מצבי הגדרות : שילוב, גלים, רציפים, slogs, רודף/פלאש, דעיכה איטית, נצנץ/הבזק, יציב על.USB מופעל בשלט : ישירות לחבר/לנתק אותו כוח on/off ו-תוכלו ללחוץ על כפתור ה-USB כדי להתאים 8 מצבי הגדרה.ואתה יכול בקלות להפעיל/לכבות את האורות דרך השלט, להגדיר אותם טיימר אוטומטי לסירוגין בכל יום, כוונון בהירות, כוונון 8 מצבי הגדרה.עמיד למים : החוט חלקים של מחרוזת אורות אטום לחלוטין, ובכך צלילה, עם מתח נמוך לא להתחמם יתר על המידה לאחר שעות רבות של שימוש, בטוח לגעת לאחר שעות של שימוש.שימוש נרחב : מושלם עבור מקורה / חיצונית, לקשט את החתונה, טקס יום הולדת, מסיבה, הופעות, מסעדה, בית וכו'.אורך מחרוזת : 66ft.חוט צבע : חוטי נחושת.LED כמות : 200 LED.צבע אור : לבן חם, לבן, סגול.אספקת חשמל : USB מופעל מרחוק.להתאים 8 מצבים.הפעלה/כיבוי : הפעלה/כיבוי.דים+/דים- : להתאים את הבהירות. 1-8 : הגדרת מצבי.טיימר : 6 שעות ו-18 שעות ביום.לקשט את החיים ואת הבית עם נצנץ כוכב פיות אורות מחרוזת.נצנץ כוכב פיות אורות מחרוזת עשויה 65ft חוטי נחושת ו 1ft מוביל חוט סבוך על ידי כרטיס.הוא כולל 200 נורות led, מרחק של שתי נורות הוא 4 ס " מ.אתה יכול להשתמש בשלט כדי להפעיל/לכבות את האור, לשנות את מצבי, להתאים את הבהירות ולהגדיר טיימר.ישירות לחבר/לנתק אותו כוח on/off ו-תוכלו ללחוץ על כפתור ה-USB כדי להתאים 8 מצבי הגדרה.אורך מחרוזת : 66ft Wire צבע : נחושת Wire LED כמות : 200 LEDLight צבע : לבן חם, לבן, Purple Power אספקה : USB מופעל מרחוק.להתאים 8 מצבים.הפעלה/כיבוי : הפעל/off DIM+/דים- : להתאים את brightness1-8 : מצבי setting Timer : 6 שעות ו-18 שעות ביום.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.