• לאחרונה
【משודרג】 דיגיטלי שעון מעורר, רדיו FM, Dual USB יציאות טעינה, טמפרטורת לזהות, אזעקות כפולה עם 7 האזעקה נשמע, נודניק, 6-רמת בהירות דימר, סוללות מופעל, על חדר השינה, טיימר שינה

【משודרג】 דיגיטלי שעון מעורר, רדיו FM, Dual USB יציאות טעינה, טמפרטורת לזהות, אזעקות כפולה עם 7 האזעקה נשמע, נודניק,

הערכת המבקרים:
ILS 17.02

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【רדיו FM & טיימר שינה】 טווח תדרים : 87.5-108 MHz, אתה יכול למצוא את favourate תדר רדיו בקלות.כמו כן, עם טיימר השינה (15-90min), אתה יכול לשמוע את favourate תדר רדיו לפני שנרדמתי. 【להתאמה אישית אזעקה】 אזעקות כפולה עם עבודה יום(ב '-ו'), בסוף השבוע(שבת-ראשון) או יומיומי(יום ב ' -יום ראשון) פונקציה לפגוש את רוב הצרכים של בני המשפחה שלך. 7 סוגים של צליל טבעות יכול satisify כל הצרכים שלך, בחירה שלך favourate תדר רדיו האזעקה הטבעת מותר.אתה יכול לישון עוד 9 דקות עם פונקציה הנודניקית. 【USB כפול Chargering יציאות & סוללת גיבוי】בתוך שקעים מופעל על מצב dual USB יציאות טעינה יכול לטעון טלפונים, טבליות או אחרים 5v אלקטרוניקה.הסוללה מופעל מצב, עם 3*AAA(לא כלול) השעון יכול לעבוד כל הזמן כאשר אתה הולך על נסיעות. 【6-רמת בהירות מתכווננת】 שניהם מופעל על סוללה מצב ואת כבל החשמל מצב, לחץ על מקש השהה/דימר הכפתור כדי לכוונן את הבהירות (0-20%-40%-60%-80%-100% ).וגם המופעלת על סוללה, מצב מסך ה LCD-יכבה באופן אוטומטי לפני לחיצה על לחצן כלשהו כדי להעיר את המסך, זה שהצלת את האנרגיה של הסוללות. 【טמפרטורה זיהוי & 12 H/24 H】*****אל תהסס לפנות אלינו על כל השאלות.***** הוא מזהה בזמן מקורה טמפרטורה.שניהם צלזיוס לפרנהייט יחידת זמינים.שניהם 12 H ו 24 H מצב זמינות.אסו, אחרים 6 השעון המעורר מצלצל שנקבע מראש הוא זמינות לבחור.המסך יהיה להאיר כל הזמן.Dual USB יציאות טעינה יכול לטעון טלפונים, טבליות או אחרים 5v אלקטרוניקה.עם טיימר השינה (15-90min), אתה יכול לשמוע את favourate תדר רדיו לפני שנרדמתי.יש לך את האפשרות לגבות את זה עם 3 סוללות AAA (לא כלול) למקרה של הפסקת חשמל.בבקשה לציין, כי הסוללות לצרוך מהר, אז אנחנו sugges לך להשתמש בשקע חשמל במצב.בתוך שקעים מופעל מצב.חבר את מתאם AC לשקע חשמלי.המסך יהיה להאיר כל הזמן.Dual USB יציאות טעינה יכול לטעון טלפונים, טבליות או אחרים 5v אלקטרוניקה.עם טיימר השינה (15-90min), אתה יכול לשמוע את favourate תדר רדיו לפני שנרדמתי.לחץ על הכפתור כדי לעבור 12 H ו 24 H.החזק את לחצן 1 כדי לעבור ℃ ו ℉.יש לך את האפשרות לגבות את זה עם 3 סוללות AAA (לא כלול) למקרה של הפסקת חשמל.בבקשה לציין, כי הסוללות לצרוך מהר, אז אנחנו sugges לך להשתמש בשקע חשמל במצב.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.