• לאחרונה
MagnaFlow אוניברסלי ממיר קטליטי OEM כיתה הפדרלי/המשרד לאיכות הסביבה תואם 51356 - נירוסטה 2.5 ב הכניסה/יציאה קוטר, 15ב אורך כולל, Midbed O2 חיישן - החלפת OEM

MagnaFlow אוניברסלי ממיר קטליטי OEM כיתה הפדרלי/המשרד לאיכות הסביבה תואם 51356 - נירוסטה 2.5 ב הכניסה/יציאה קוטר, 15ב

הערכת המבקרים:
ILS 296.56

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

המשרד לאיכות הסביבה OBDII תואם - לא לשימוש בקליפורניה או קולורדו.זה ממיר קטליטי נועד כדי להיפגש או יעלה הפדרלי EPA (הסוכנות להגנת הסביבה) OBDII פליטות דרישות תאימות עם סטנדרטים משפטיים עבור מההכנסה כלי רכב רשומים.לשמור את בדוק מנוע אור - זהו Magna Flow OEM כיתה ממיר קטליטי תוכנן כדי לספק את הרכב למחשב בקרת ניטור דרישות עבור יישומים ספציפיים המפורטים.כך שהרבה סטנדרטים לשמור את בדוק מנוע אור כבוי תוך הבטחת אמינות לטווח ארוך.פלדת אל-חלד בנייה - ניצול גבוהה עמיד בפני קורוזיה פלדת אל-חלד, בנייה, זורמת mandrel מכופף צינורות, Magna Flow של חיתוך קצה דיוק CNC רובוטית טכניקות ייצור להבטיח באופן עקבי מושלם fitment, אמינות, ומעולה אריכות ימים. 5 שנים / 50,000-ק "מ. אחריות מוגבלת - מבעלות נטולת דאגות מתאפשרת הודות 5 שנה/50,000-ק" מ בבנייה ו 25,000-ק " מ פליטת האחריות כלול עם זה Magna Flow ממיר קטליטי.אוניברסלי מתאים - Magna Flow ממליצה התקנה מקצועית עבור אוניברסלי התצורה של ממיר קטליטי, כמו חיתוך, ייצור ו/או ריתוך עשוי להידרש.בזמן הזה Magna Flow חלק זה אוניברסלי, לאשר fitment הפרטים לעיל ב "אישר מתאים" תכונה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.