• לאחרונה
Cartist להתאים אישית עבור המכונית בצד החלון שמשיות טויוטה היילנדר 2014-2019 המכונית השמש צל מגנט רשת גוונים מגן בוהק השמש ואת קרני UV להגנה משאיר את הרכב מגניב 4Pcs

Cartist להתאים אישית עבור המכונית בצד החלון שמשיות טויוטה היילנדר 2014-2019 המכונית השמש צל מגנט רשת גוונים מגן בוהק

הערכת המבקרים:
ILS 29.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

רכב ספציפי : Cartist לצד שמשיות להתאים אישית את איש הנצח של טויוטה 2014-2019 על ידי איסוף נתונים מקצועי, נמדד בדיוק.אנטי UV : Cartist חלון שמשיות משתמש מעולה בד רשת אשר יכול להפחית את חדירת חום השמש ואת קרני UV מזיקות ,שמירה על הטמפרטורה הפנימית מגניב להגן עליך ועל הנוסעים שלך מפני קרינת UV, שמש בוהק.זה חיוני מאוד את חוויית הנהיגה שלך.חזק מגנט : Cartist גווני שמש הוא מאוד נוח להתקנה ללא כלים כלשהם בשל יניקה חזקה מגנט.לאחר ההתקנה,שמשיות בחוזקה לדבוק החלון נראה יותר מגניב ומסוגנן.הגנת הפרטיות : האם אתה לעתים קרובות לחשוף את הנוף של זרים?עם Cartist גווני שמש, אל תדאג שיראו.זה יכול לחסום זרים להציג ולשפר את תחושת הביטחון.לא-אפקט החלון שקופית : Cartist שמשיות אין השפעה על החלפת חלון או למטה.במיוחד על החלון הקדמי,בצד שמשיה לא יכול לחסום לחלוטין את החלון, כך שזה נוח לך לחנות לאסוף את המכוניות, לא יכול לעכב את אחורי המראה,לשפר את בטוחה חווית הנהיגה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.