• לאחרונה
Dreamwills כל הבית משקעים ספין למטה מים מערכת סינון, 50-מיקרון, לשימוש חוזר, Flushable קדם סינון עבור עיר/באר מים, מפחית חול, חלודה, 1 MNPT + 3/4 FNPT + 3/4 MNPT, BPA Free, PRF900

Dreamwills כל הבית משקעים ספין למטה מים מערכת סינון, 50-מיקרון, לשימוש חוזר, Flushable קדם סינון עבור עיר/באר מים,

הערכת המבקרים:
ILS 59.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

[קו ההגנה הראשון] את Dreamwills כל הבית משקעים מסנן מים משלב נירוסטה רשת עם מסנן 50 מיקרון גודל הנקבוביות יכול להסיר יותר מ-99% של חלקיקים גדולים מן מים, כגון חולות, חלודה, בוץ, עכירות.קדם-מסנן הדבר הראשון מגן קו על כל הבית אספקת מים, להאריך את חיי השירות של ציוד לטיפול במים, הגנה על מכשירי חשמל ביתיים, מניעת סתימת הצינורות ברז מפני נזק על ידי שחיקה. [באיכות מעולה] הכבדות כל הבית מסנן משקעים מובטח עם חיזוק בנייה אשר הוא אנטי-פריז, קראק-הוכחה, והעביר כ-100,000 פעמים של פטיש מים מבחן.את דיור שקופה 100% BPA-חינם, למחזור מלא, ומגיע באיכות מזון בזמן פליז, אביזרי שווי בשימוש הם כל נטול עופרת.הגבוהה ביותר לחץ המים של כל הבית, מערכת סינון מים יכול להתנגד 800 psi.מופעל לחץ בין 15 ל-115 psi.שיא קצב הזרימה ב 20 GPM. [חסכוני מסנן קדם]את רשת סינון של ספין למטה משקעים מסנן מים, מערכת לשימוש חוזר רחיץ.כמו מסנן קדם, זה במידה רבה מאריך את חיי השירות של מים אחרים מערכות סינון על ידי סינון חלקיקים גדולים.במקום החלפת מסנן מים רק דורש קבוע ושוטף במהלך השימוש.Dreamwills מספק את הנחושת את המים הולם ומהיר-חבר לשטוף להתאים את החבילה נוח לשטוף.לחסוך יותר כסף עם חסכונית לשימוש חוזר מסנן מים. [תחזוקה קלה] כדי לשמור על משקעים מסנן, פשוט לפתוח את המסנן התחתון של שסתום כדי לשטוף החוצה את המשקעים נתפס על ידי המסנן.אתה אפילו לא צריך לכבות את אספקת המים.לשטוף את המסנן לכל 10-15 ימים על סמך להאכיל את איכות המים.מבחינת תחזוקה לטווח ארוך, קח את הפנימי סינון על ידי שימוש בתנאי דיור ברגים, לנקות את מסנן הדיור עם מברשת ומלבין בזהירות. [התקנה מהירה עם מספר אפשרויות חיבור]את Dreamwills משקעים מים מערכת סינון יש פלדת אל חלד מסנן מותקן מראש במערכת.אתה יכול לבחור 3/4" MNPT, 3/4" FNPT, או 1" FNPT כמו חיבור בחירות (לא על 3/4" צינור גינה) פשוט להתקין את מסנן משקעים נכונה של הצנרת בעמדה דקות.החבילה כוללת מסנן מים מערכת, 1/4" אבובים, דיור ברגים, o-טבעות, חיבורי, מהיר להתחבר סומק מתאים, וכן נחושת סומק מתאים.את Dreamwills PRF900 כל הבית משקעים מסנן מים משלב נירוסטה רשת עם מסנן 50 מיקרון גודל הנקבוביות יכול להסיר ביעילות יותר מ-99% של חלקיקים גדולים ממקור מים כולל חולות, חלודה, בוץ, עכירות ועוד.המשקע קדם-מסנן יכול מבוא.

פרטים נוספים

:
50-מיקרון

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.