• לאחרונה
פגע לרוץ לגנוב משוקלל אימון כדורי בייסבול/סופטבול אימון. לקבל משוב מיידי ולשפר כוח, לחזק את השרירים ושליטה עם משוקלל כדור אימונים

פגע לרוץ לגנוב משוקלל אימון כדורי בייסבול/סופטבול אימון. לקבל משוב מיידי ולשפר כוח, לחזק את השרירים ושליטה עם משוקלל

הערכת המבקרים:
ILS 29.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

משוקלל הביצים ייתן לך משוב מיידי ולעזור לשפר את בייסבול או ברכות להכות סווינג.משתמש כבד משקל הכדור מאפשר לך ליצור יותר כוח, להגדיל את הכוח ואת מהירות המחבט.לפתח תיאום עין היד מכה את מרכז הכדור כל הזמן.אידיאלי לחימום להכות סיוע.עשוי ביצועים גבוהים עמיד PVC אדום מעטפת, הם חול מלא.שימוש בכל גיל שחקן או מאמן.כל משוקלל להכות כדורים בגודל 3 אינץ ' היקף (כמו כדורים) שוקל 15oz ולבוא ב-3, 6 או 12 pack.יש לך בעיות להכות את הכדור חזק?אתה צריך יותר מהירות המחבט?משקל הכדור הדרכה מלמדת אותך ליצור קשר עם מרכז הכדור, לנהוג את המחבט חשבתי שהמטרה של ההשפעה להכות את הכדור חזק יותר.הדרכה גדול וחם-להכות סיוע.שימוש משוקלל כדורי אימון עבור שני בייסבול סופטבול אימון.תוכנן כדי לתת לך משוב מיידי על בייסבול או ברכות סווינג כדור הטיסה.כבד משקל הכדור מאפשר לך ליצור יותר כוח התנופה שלך ולפגוע עוד רץ הביתה.משקל הכדור הדרכה מלמדת אותך ליצור קשר עם המרכז של הכדור כל הזמן.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.