• לאחרונה
גשם משמר מים חומרי איטום CR-1356 מיקרו-אוטמים עם גרפיטי שליטה מוכן להשתמש מכסה עד 150 מ ר. Ft. על כל חדש ומשומש בנייה משטחים. 1 ליטר חודר מחסום גרפיטי

גשם משמר מים חומרי איטום CR-1356 מיקרו-אוטמים עם גרפיטי שליטה מוכן להשתמש מכסה עד 150 מ ר. Ft. על כל חדש ומשומש בנייה

הערכת המבקרים:
ILS 22.05

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

100% לנשימה דוחה מים אנכי, בטון, לבנים, בנייה משטחים.מתייבש עם גימור טבעי זה לא צהוב.אקריליק השטח רכיב שעושה גרפיטי קל להסיר. 100% חודר ציפוי מספק עמידות מצוינת למים, תרסיס מלח, קרח להסרת סוכנים, הרוח מונע גשם, גרפיטי.Warrantable עד עשרים שנה המים repellency ועשר שנה אנטי-גרפיטי.מיקרו-אוטמים עם גרפיטי שליטה מספקת מקצועי כיתה, חובה כבדה גרפיטי, דוחה מים ביצועים על מגוון רחב של משטחים אנכיים.גשם שומר מיקרו-אוטמים עם גרפיטי שליטה הוא על בסיס מים, silane/siloxane גרפיטי & דוחה מים המשלב איכות גבוהה חודר כימית מוצקים עם אקריליק טיפול פני השטח רכיב כדי לספק נקי, חודר עמוק, שאינו ויצרו סרט כימית-תגובתי דוחה מים בנייה.לא מכיל סיליקון שמנים, שעוות פרפין או urethane.מיקרו-אוטמים יוצר מיקרו-מולקולרית כימית ומכנית הקשר בין דוחה מים וכימיקלים המצע.מיקרו-אוטמים עם גרפיטי שליטה חודר עמוק לתוך נקבוביות בנייה משטחים לספק לטווח ארוך כמעט בלתי ניתנת להריסה דוחה מים הגנה זה אינו מושפע על-ידי אור השמש.אקריליק השטח רכיב שעושה גרפיטי קל להסיר עם גשם השומר נדאל נקי סופר תרסיס.אדריכלי יסודי, 10yr.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.