• לאחרונה
Poétique למילוי חוזר בצבעי מים עטי מברשת 24 - מקצועי סמנים בצבעי מים עם מברשת גמישה טיפים, גבוה פיגמנט לספור, אמיתי עטי מברשת לאמנים צביעה, ציור, ציור, קליגרפיה

Poétique למילוי חוזר בצבעי מים עטי מברשת 24 - מקצועי סמנים בצבעי מים עם מברשת גמישה טיפים, גבוה פיגמנט לספור, אמיתי

הערכת המבקרים:
ILS 20.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

[גמיש מברשת טיפים דיו טוב תזרים] : עשוי מחומר יפני מיובאים כיתה עליונה ניילון, שערות מברשת, מברשת טיפים גמיש, מוצק ועמיד, המאפשר להם לעבור בין להפליא שמן ומילוי קווים דקים ללא היסוס.עם פטנט ייחודי פלזמה לסיים את הטיפול, את מברשות מחלק דיו, באופן עקבי, בלי לרוץ או איגום. [צבעים מדויקים&רעיל דיו] : Poétique מתרכז אספקת באיכות פרימיום בצבעי מים עטי מברשת עם צבע מדויק, דלתא-E של כל עט הוא פחות מ 0.7 (30% גבוה יותר מאשר תקן תעשייתי).כל עט הוא מוסמך בבית מצביעה על הערכה על ידי ACMI כדי להבטיח את זה הוא רעיל. [High-פיגמנט לספור& נהדר Dissolvability] : גרמנית מיובאים כיתה עליונה צבעי מים דיו פיגמנט לספור גבוהה ולכן הצבעים המיוצרים הם רוויים מאוד אטרקטיבי.פיגמנטים לערבב ללא מאמץ אפילו ללא שימוש בבלנדר מרקר.אתה יכול פשוט להשתמש עם מברשת לחה כדי לערבב את הדיו ללא מאמץ. [למילוי ועיצוב גבוהה חותם קאפ] : האם אתה עדיין לדאוג עטים היו יבשים כאשר אתה מקבל אותם?Poétique אמיתי עטי מברשת עברו את 95k Pa לחץ דיפרנציאלי לבדוק מה שאומר אין נזילה יותר.וגם למילוי חוזר עיצוב עושה את זה אפשרי כדי להיות האחרון במשך זמן רב (מחליפים צבעים נמכרים בנפרד בחנות שלנו). [אחריות] : Poétique מספק שביעות רצון מקסימלית של הלקוח.רק שיחה, 100% כסף בחזרה מובטח.אם אתה פוגש את הבעיה של שום יבש/נזק בכמה צבעים, תן לנו שיחה, תחליף חדש יהיה בדרך מיד.עשוי יפנית מיובאים ניילון, שערות מברשת, מברשת טיפים גמיש, מוצק ועמיד, המאפשר להם לעבור בין להפליא שמן ומילוי קווים דקים ללא היסוס.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.