• לאחרונה
פיטביט להיפך 2. בריאות וכושר Smartwatch עם קצב הלב, מוסיקה, אלקסה מובנה, שינה, לשחות מעקב, עלה כותרת/נחושת רוז, גודל אחד (S ו-L להקות כלול)

פיטביט להיפך 2. בריאות וכושר Smartwatch עם קצב הלב, מוסיקה, אלקסה מובנה, שינה, לשחות מעקב, עלה כותרת/נחושת רוז, גודל

הערכת המבקרים:
ILS 194.93

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

להשתמש Alexa מובנה, להגיע מהר חדשות ומידע, לבדוק את מזג האוויר, להגדיר טיימרים, אזעקות, שליטה על הבית החכם מכשירים ועוד, והכול באמצעות הקול שלך (יישומים של צד שלישי עשוי להידרש; Alexa אינה זמינה בכל המדינות).בהתבסס על קצב הלב, הזמן נרדם, חוסר מנוחה, שינה ניקוד מסייע לך להבין טוב יותר את איכות השינה בכל לילה.גם לעקוב אחר הזמן שלך בתוך אור, עמוק, REM שלבים ולקבל את התובנות האישיות.לשלוט שלך Spotify יישום, להורדה פנדורה תחנות ולהוסיף Deezer רשימות השמעה. בנוסף לחנות ולשחק 300+ שירים על פרק כף היד שלך (מנוי נדרש; פנדורה היא ארה " ב בלבד).עם תצוגה גדולה יותר ו תמיד על האפשרות, המידע שלך תמיד מבט מהיר הצידה (תמיד בתצוגה דורש תכופים יותר טעינה).לעקוב אחר קצב הלב 24 שעות ביממה, 7, צעדים, מרחק, קלוריות שנשרפו, שעתי פעילות, פעילים דקות ורצפות טיפס.עובד מסביב לשעון עם 6 פלוס יום את חיי הסוללה (משתנה עם השימוש וגורמים אחרים).מקבלים שיחות, הודעות טקסט, יומן ו-smartphone app הודעות כאשר הטלפון שלך נמצא בקרבת מקום.בנוסף לשלוח תגובות מהירים וקול עונה על אנדרואיד בלבד.טמפרטורה בפעולה : 10° עד 60° צלזיוס.הפעלה מקסימלי גובה 8,535 מ'.עמיד במים עד 50 מטר.לאחר שחייה או מקבל את הלהקה רטוב, מומלץ לייבש את הלהקה, כי, כמו עם כל מכשיר לביש, זה הטוב ביותר עבור העור שלך, אם את הלהקה נקי ויבש.אנחנו לא ממליצים ללבוש פיטביט ולהפך 2 בג ' קוזי או סאונה.צבע : כותרת/נחושת רוז | מהדורה : להיפך Smartwatch 2.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.