• לאחרונה
Vont LED פנס [סוללות כלולות, 2 Pack] IPX5 עמיד למים, עם אור אדום, 7 מצבי, מנורה, בריצה, קמפינג, טיולים רגליים, דיג, ריצה, פנס פנסי למבוגרים & ילדים

Vont LED פנס [סוללות כלולות, 2 Pack] IPX5 עמיד למים, עם אור אדום, 7 מצבי, מנורה, בריצה, קמפינג, טיולים רגליים, דיג,

הערכת המבקרים:
ILS 17.84

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

אולטרה בהיר & לאורך זמן - הכולל סופר מבריק קניינית VLEDS זה יכול בבהירות להאיר את הסביבה המיידית, גם בחושך מוחלט.בלתי מנוצח חיי סוללה של עד 90 שעות (2 X של המתחרים שלנו).בקלות להאיר שלמה האוהל, כביש או אפילו הר. (סוללות כלולות לנוחיותך).קל 7 האור מצב TOGGLE - קל, מהיר וללא כפתור אחד כדי לעבור דרך 7 מצבי אור.נמוכה/בינונית/גבוהה/Strobe ראשית (אור) נמוך/SOS/Strobe (האורות בצד).להשתמש ביעילות רק את האור שאתם צריכים.ארגונומי 45° הטיה - לא זן או קריין הצוואר שלך שוב, הודות ארגונומי אור לזרוק בזווית של 45 מעלות.המתחרה פנסי לזרוק אור מביך 30°, גורם מסוים הצוואר strain.By רחוק, את הנוחה ביותר שהייתה קמפינג פנסי אי פעם.עמיד למים, זרוק עמיד & נייד - לא לדאוג להיות בחוץ בגשם או להוריד את הראש המנורה.IPX5 עמיד למים מדורג, במרץ נבדק לשרוד בתנאים קיצוניים.נכנס בקלות בכיס שלך גם.אחריות לכל החיים - ניצוץ אור לא אאכזב אותך.אנחנו פשוט לא אומר את זה, אבל גם לגבות את זה עם אחריות לכל החיים מכסה פגמים תמיכה 24/7.להשתמש את הפנס שלך ואביזריו מבלי לדאוג לגבי זה לשבור או מפסיק לעבוד, כי יש לנו את מקורה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.