• לאחרונה
כוכב מקרן, Rossetta Galaxy מקרן עבור חדר השינה, Bluetooth רמקול רעש לבן אורורה מקרן, מנורת לילה מקרן עבור ילדים מבוגרים משחקים, חדר קולנוע ביתי, תקרה, עיצוב חדר (שחור)

כוכב מקרן, Rossetta Galaxy מקרן עבור חדר השינה, Bluetooth רמקול רעש לבן אורורה מקרן, מנורת לילה מקרן עבור ילדים מבוגרים

הערכת המבקרים:
ILS 143.85

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

שדרוג 3 ב-1 כוכב מקרן בלילה אור כוכב זה מקרן עבור חדר השינה שודרג 3 ב 1 גירסה של אורורה מקרן, Bluetooth רמקול לבן רעש המכונה.זה כולל כעת כפול עדשת הקרנה, מסוגל להקרין אורות הצפון אפקט עם 16 צבעים תוססים כוכב אורות שמיים כדי ליצור אווירה מרגיעה עם מוזיקה מרגיעה, מביאה לכם ליהנות את יופיו של הטבע.להפוך את הסלון יפה ורומנטי שער עם שלווה אופטימית.קול הופעל & מובנה מוסיקה רמקול - LED שלנו galaxy מקרן יש תכונה מגניבה שבו אתה יכול לקבל את תחזית סנכרון עם המוזיקה שלך ולעבור יחד עם הקצב, יצירת מהנה ואנרגטי אווירה של מסיבה.אתה יכול גם להתחבר באמצעות Bluetooth לנגן מוזיקה מהמחשב הזה galaxy מקרן אור ולראות בתדהמה הכוכבים הקטנים ו "אורורה" אורות לזוז בקצב כדי להכות את המוסיקה.לבן רעש נשמע המכונה - את אורות הלילה עבור חדר ילדים מותקנות מראש עם 8 שונה לבן רעש נשמע זה יכול לעזור לך, תינוקות, פעוטות, ילדים נרדמים יותר בקלות.8 צלילים מרגיעים הם מנצנצים כוכבים קטנים, בערב קיץ, זרם, גלי ים, ציפורים מצייצות, גשם, שיר ערש, ומדורה.השתמש הילדים מנורת לילה מקרן כמו בידור, הרעש הלבן מכונת מרגיע כלי כדי לעזור לך להירגע, להילחם נדודי שינה.שליטה מרחוק & כיבוי אוטומטי שעון עצר - כוכב המקרן מגיע עם שלט רחוק זה יכול באופן חופשי להפעיל/לכבות את אורות הצפון וכוכבים בשמי הלילה, להתאים את הבהירות, לשנות את התאורה במצב, מהירות, מוסיקה, עוצמת קול.כוכב מקרן יש גם כיבוי אוטומטי שעון עצר שבו אתה יכול להגדיר לכבות לאחר שעות 1 או 2.לא צריך לדאוג להשאיר אותו, כשהוא מנסה להירדם.יהיה אחרי 4 שעות אם שכח לכוון את הטיימר אך ניתן להחזיר, אם רוצים להמשיך לקבל את זה בשימוש.נהדר, עיצוב חדר, רעיונות למתנה - ב Rossetta, אנו מעריכים את הלקוחות שלנו, תמיד ננסה כמיטב יכולתנו כדי לספק לך את הסוג הטוב ביותר של שירות לקוחות בריאות ובטיחות ביטחון.כל כוכב מקרן לילה אורות FCC, Ro HS ו ' לסה " נ מוסמך.זה מושלם בשבילך כדי לקשט את חדר השינה, חדר ילדים, חדר משחקים, קולנוע ביתי, תקרה, חלון, מראה, קישוטי חג המולד, קישוטים למסיבה, חתונה, יום-הולדת, יום נישואין.מתנה נהדרת לכל עונות מצוינת להציג על משפחה ועל ילדים.יותר טוב בלילה אור, אורות מהבהבים, אורות חג המולד, ועוד, Rossetta כוכב מקרן לילה אורות להאיר את הלילה על ידי הבאת החלל החיצון קרוב אליך עם צלילים מרגיעים. - 8 צלילים טבעיים. - זרוע המנורה. - Bluetooth. - שליטה מרחוק. - קול מצב שליטה. - אוטומטי טיימר.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.