• לאחרונה
לנו מוצרי אנרגיה 250sqft (4ft רחב) של נאס א טק מסחרי מחורר פלטינה לא לקרוע אנרגיה ירוקה זוהרת מחסום רעיוני בידוד השמש הגג רדיד הגג עליית גג הבית לעטוף המיחשוב RIFD

לנו מוצרי אנרגיה 250sqft (4ft רחב) של נאס א טק מסחרי מחורר פלטינה לא לקרוע אנרגיה ירוקה זוהרת מחסום רעיוני בידוד השמש

הערכת המבקרים:
ILS 30.30

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

250 מטרים רבועים לכל רול : 4ft רחב של 62.5 מטר אורך.זה נותן לך 250 מטרים רבועים ביותר של קורן מחסום בשוק.החובה כבדה מסחרי תעשייתי מחורר לנשימה קורן מחסום.מאוד רעיוני : דו-צדדי (5ply), מדמיע הוכחה המחסום החזק ביותר שם בחוץ. 99.97% רעיוני E ערך > מאוד משקף לשקף קורנת חום מאשר לספוג את זה .את כיתה מסחרי מתועשת המחסום נועד לעמוד כבד וטיפול תנועה בלי לקרוע, ניקוב, או התקמטות יתר על המידה.חותך בקלות עם סכין יפני או מספריים אז אתה יכול להתקין את זה כמו שצריך, עם הקלות.עבור בנייה חדשה או שדרוג : זה אינו רעיל ואינו לקדם את הצמיחה של פטריות או חיידקים או לספק לא קינון תמיכה מכרסמים או חרקים.עובד עבור שניהם חדשים קיימים מבנים.החומר אינו מושפע על ידי לחות, שינויי אקלים אז אין יותר תחזוקה נדרשת בעת ההתקנה.זה הוא אלטרנטיבה מעולה מגושם בידוד כגון רדיד פנים בועות.ASTM תואם אש דירוג : פוגש את החברה האמריקאית לבדיקות וחומרים (ASTM) Class 1 Class אש ועשן דרישות הבטיחות של רוב מקומיות ואת המדינה חוקי בנייה, כמו גם את שהעור שלך יוכל לנשים סטנדרטים עבור חומרי בניין.בזמן משמשת בעיקר בעליית הגג והרצפה, שלנו קורן רדיד עובד היטב עבור מוסכים, סדנאות, יחידות אחסון, רפתות, מחסנים, ואפילו מבוגרים רב-קומות בתים חוסר מספקת בידוד. 120-יום 100% כסף בחזרה להבטיח.אנחנו מציעים לא טרחה 120-יום 100% כסף בחזרה להבטיח.אם, בתוך ארבעה חודשים, אתה לא מרוצה לחלוטין עם הרכישה שלך, מכל סיבה, רק תן לנו לדעת, אנחנו נחזיר לך את כל הכסף שלך.לנו מוצרי אנרגיה 250sqft (4ft רחב) של נאס " א טק מסחרי מחורר פלטינה לא לקרוע אנרגיה ירוקה זוהרת מחסום רעיוני בידוד השמש הגג רדיד הגג עליית גג הבית לעטוף המיחשוב RIFD.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.