• לאחרונה
Waterdrop ספין למטה משקעים מסנן מים, 40 מיקרון אוטומטי שטיפה לשימוש חוזר כל הבית טרום-מערכת סינון, 1 MNPT + 3/4 FNPT + 3/4 MNPT, מלכודות חלודה, אבק, חול, BPA Free

Waterdrop ספין למטה משקעים מסנן מים, 40 מיקרון אוטומטי שטיפה לשימוש חוזר כל הבית טרום-מערכת סינון, 1 MNPT + 3/4 FNPT

הערכת המבקרים:
ILS 149.99

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

מסנן זה המערכת עובדת עם Wholehouse מים מערכות סינון, Undersink סינון מים ומערכות מערכת Ro. 【אוטומטי בחזרה wasching】Waterdrop WD-PFA כל הבית מסנן מים לא דורש שטיפה ידנית לעבודה.זה תכונות חדשניות שטיפה אוטומטית פונקציה, חוסך לך זמן, מאמץ, תוך הבטחת מים מסנן נשטף באופן אוטומטי.אתה יכול לבחור 7, 15, או 30 ימים באופן אוטומטי שטיפה מרווח התקופה.אם יש צורך, אתה יכול להוריד את המערכת באופן מיידי, פשוט על ידי לחיצה על הכפתור.זה בסופו של דבר מונע את סתימת המסנן רשת. 【קו ההגנה הראשון】עמידה נירוסטה מסנן רשת המתנגד קורוזיה.40-מיקרון נקבובית גודל מסנן מאפשר משקעים מסנן מים ביעילות ליירט חלקיקים גדולים, כגון חול וחלודה, מגן על הבית שלך של אספקת מים. 【מאריך מתקני מים תוחלת חיים】גם את קו ההגנה הראשון שלך בבית של מערכת סינון מים, מסנן משקעים מגן על הצינור מפני חלודה, מאריך את הבית שלך צינורות מים, מכשירי חשמל תוחלת חיים.זה גם הופך אותם ליעילים יותר; לדוגמה, הוא מאפשר את מדיח הכלים לספק גם מנקה את הכלים. 【הפסקה ללא הוכחת פיצוץ דיור】הדיור עשוי מ מזון-חומרי כיתה.זה נבדק תחת 400 psi לחץ, בלי סדק או חיצוני דנט בכלל.את חיזוק הבניה הוא עמיד למדי. 【לכלול מספר רכיבים】שני push-fit אביזרי אינסטלציה לבוא עם ספין למטה מסנן משקעים, ולכן אתה לא צריך תוספת לרכוש אותו.אנו מספקים לך עם ארבעה סוגים של בורג חוטים כדי לחבר : 1"MNPT,3/4"MNPT,3/4"FNPT ו-3/4" push-fit צנרת מתאים.שלושה מובנה סוללות AAA להימשך עד שנה אחת.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.