• לאחרונה
EuTengHao 169Pcs רוכסן ערכת תיקון רוכסן החלפת רוכסן למשוך ערכת חילוץ עם רוכסן להתקין פלייר כלי רוכסן הרחבה מושך בגדים ז ' קטים ארנקים מזוודות תרמילים (כסף ושחור)

EuTengHao 169Pcs רוכסן ערכת תיקון רוכסן החלפת רוכסן למשוך ערכת חילוץ עם רוכסן להתקין פלייר כלי רוכסן הרחבה מושך בגדים

הערכת המבקרים:
ILS 29.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

האריזה מכילה : 15 x רסיס גולשים (#3, #5, #8), 15 x שחור גולשים(#3, #5, #8), 6 x כפול שחור מחוונים (#3,#5), 6 x כפול מעט גולשים (#3, #5), 30 x התחתונה פקקים (#3, #5, #8), 60 x העליון עוצרי (#3, #5, #8), 4 x עתיק פליז מתכת רוכסן מחוונים עם נעילה (#5), 6x וכסף פלסטיק שחור רוכסן מחוונים עם נעילה (#3,#5) 6 x זהב רוכסן מחוונים עם נעילה (#3,#5),4 x שחור שרף רוכסן מחוונים עם נעילה (#5), 1 x רוכסן להתקין פלייר כלי, 10 x שחור רוכסן הרחבה מושך.איכות טובה : עשוי חוזק גבוה מתכת, מעולה תהליך אלקטרוליטי, לא קל לדעוך.שימוש נרחב : מספק בשימוש תדיר מיושם החלפת גולשים בגדלים רבים של תיקון של תיקים,בגדים,מעילים, חיצוני, אוהלים, ג 'קטים, תיקים, ג' ינסים, תיקים, מזוודות, וכמה DIY פרויקט.איך לעשות את זה : 1>הסר רוכסן עליון לעצור.אתה יכול להשתמש צבת כלי לעשות את זה. 2>להסיר את הישן המחוון. 3>לשים את המחוון החדש על. 4>לאחר מכן השתמש צבת כלי התקשורת רוכסן לעצור בחזרה למקומו.יש בגדלים שונים נפוץ החלפת גולשים בכל מקום לתיקון של בגדים, תיקים,חיצוני אוהלים, מעילים, ז ' קטים, תיקים,המזוודות, purces, תרמילים ועוד.כיצד להתקין את הרוכסן החלפה : .שלב 1 : להוריד את החלק העליון של הרוכסן דבק, להסיר את שמיש רוכסן המחוון.שלב 2 : לקחת את הסוג הנכון של המחוון החדש בכיוון הנכון, לתקן את זה על הרוכסן הקלטת להתחיל מתוך הסרט התחתונה, לוודא השיניים התאמה של bothside על ימין ועל שמאל.שלב 3 : לתקן את התחתון עוצר את הקלטת.בבקשה להבחין מלפנים ומאחור,thesquare צד צריך להיות בצד הקדמי.המיקום הטוב ביותר, כיסוי החלק התחתון של achain.החלק התחתון של התקע נשיכת שיניים, עמיד, מראה אלגנטי.שלב 4 : להפוך את החלק העליון עוצר את הקלטת עד 1 מ " מ. הרחק את השיניים כדי להבטיח theappearance ויציבות.שלב 5 : בבקשה הזז את המחוון למעלה ולמטה כדי לבדוק את התפקוד לאחר finishabove 4 שלבים,פולנית רוכסן שיניים עם שעווה או תרסיס לעשות רוכסנים smootherand לנוע בקלות.הערה : אנא אשרו את רוכסן גודל andtype לפני שאתה קונה.כל הדברים בחבילה חלק קטן, בבקשה לשמור הרחק מילדים.שימוש נרחב : מספק בשימוש תדיר מיושם החלפת גולשים בגדלים רבים של תיקון של תיקים,בגדים,מעילים, חיצוני, אוהלים, ג 'קטים, תיקים, ג' ינסים, תיקים, מזוודות, וכמה DIY פרויקט.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.