• לאחרונה
Arteza בצבעי מים, כרית 9 x 12 ס מ, 14 דפים, בכבישה קרה, כותנה, 140-lb אמנות נייר, ציוד אמנות עבור מדיה מעורבת, אקריליק וצבעי מים ציור וציור

Arteza בצבעי מים, כרית 9 x 12 ס מ, 14 דפים, בכבישה קרה, כותנה, 140-lb אמנות נייר, ציוד אמנות עבור מדיה מעורבת,

הערכת המבקרים:
ILS 34.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

14 גיליונות של בכבישה, בעלי מרקם נייר בצבעי מים שלנו Arteza בצבעי מים משטח יכול לשמש לציור, שרטוט או ציור. 100% כותנה, במשקל 300 GSM נייר זה לא אבזם [9 x 12 ס "מ] מותגים אחרים" נייר נוטה אבזם מתוך היישום של רטובה מדיה, אבל שלנו בכבישה נייר בצבעי מים משטח מחזיק צבע המים רצוי לספיגה קצב.דפים בקלות לקרוע : הדבק מחייב עושה את זה פשוט כדי להוציא את יצירות האמנות שלך על שיתוף או תצוגה.עוצב ונוצר על ידי אמנים : כאן, ב Arteza, אנו נלהבים על יצירת מוצרים השראה.עבורנו אומנות היא ביטוי של החוויה האנושית.בגלל זה אנחנו עובדים כדי להפוך את ציוד אמנות נגישה לכל העם.אנו דואגים ללקוחות שלנו : אנחנו רוצים להבטיח לך חוויה נהדרת עם המוצרים שלנו, כי אנחנו באמת אכפת הלקוחות שלנו.הקבוצה שלנו שואפת ליצור מוצרים אנחנו גאים.אם יש לך בעיות עם המוצרים שלנו, נא להגיע ונעשה את זה נכון.את 300 gsm/80 ליברות הקש קר נייר.אתה לא צריך לדאוג bleedthrough.סמיך, כבד, מרקם נייר כותנה זה לא עיוות או אבזם.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.