• לאחרונה
Gryps 30 אינץ ' מלאכת-יד יחיד קערת מטבח, כיור Undermount, 18-מד מסחרי נירוסטה Drop-in העבודה כיורים עם ניקוז בתחתית הרשת מסננת

Gryps 30 אינץ ' מלאכת-יד יחיד קערת מטבח, כיור Undermount, 18-מד מסחרי נירוסטה Drop-in העבודה כיורים עם ניקוז בתחתית

הערכת המבקרים:
ILS 389.99

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【אמיתי נירוסטה】בריא, נטול עופרת.באיכות גבוהה פלדה אל חלד.ממש עבה ומעשי חומר.ניקל מוברש תהליך פני השטח.לא חלודה.טפלון שמן.התנגדות ללבוש.עמיד יותר. 【עיצוב ייחודי】הפנימי זוויות כל 90° קטן R זוויות.להגדיל את קיבולת וקל לניקוי.X הסחה קו על הכיור משטח הכיור כדי למנוע הצטברות מים.מעובה אנטי-עיבוי שכבת בתחתית מונע ממנו מים עיבוי כאשר קר. 【מעשי אביזרים】שכבה כפולה סיגים מלכודת מייבש.למנוע שאריות מזון או אחרים שאינם הנוזל נכנס לטמיון.יותר טוב נגד חסימה ביצועים.נירוסטה ניקוז חזה.ניקוז עודפי מים או במקום פריטים בנוחות. 【רעש להגן על】זה כיור מטבח יש עבה שקט פנקס, מגן התחתונה, שכבה.להשיג בידוד קול ו "הפחתת רעש".הוא יכול לספוג את הרעש והרטט של ברז המים, כאשר בשימוש.ליצור שקט ונוח במטבח סביבת עבודה. 【התקנה קלה】נירוסטה כיור מטבח isundermount ההתקנה.את המראה מסוגנן חלקה.רק כלים פשוטים נדרשים כדי להשלים את ההתקנה.ההתקנה היא נוחה מאוד.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.