• לאחרונה
הקוסם לקוביות כוס פלא: 5 סטים של 7 Premium נצנצים Polyhedral משחק תפקידים משחקים בקוביות על השולחן Rpg עם שחור Bicast עור לקוביות כוס

הקוסם לקוביות כוס פלא: 5 סטים של 7 Premium נצנצים Polyhedral משחק תפקידים משחקים בקוביות על השולחן Rpg עם שחור Bicast

הערכת המבקרים:
ILS 22.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

חמישה מלא סטים : להוסיף מהיר הזרקה של 35 קוביות polyhedral בתקן סטים של שבע : d4, d6, d8, d10, d00, d12, ו d20. פרמיה טיפולים : לכל כוס מגיע מלא עם חמש ביותר שלנו premium, נוצץ ו מהבהבת טיפולים : האלוונים ברנדי, מסתורי הילה, יהלומים, אבק, אבק כוכבים, המלוכה מסטיק.רול בסגנון : כוס פלא הוא שחור bicast עור לקוביות כוס עם חתיך הזהב רדיד וחותמת טבולים פוקסיה קטיפה הפנים.להתמודד עם להפחיד : כוס אחת מגיע לשימוש חוזר לחקות את תיבת אוצר.חנות minis, אסימונים, או יותר קוביות (לכולנו יש יותר קוביות), רק זהירות על האצבעות!.לאסוף את כולם : לא מספיק קוביות?לתפוס את כוס של שפע. לפרטים נוספים, חמש קוביות polyhedral סטים קלאסי מעור חום כוס קוביות.אם יש לך משחק קבוצה של 5 שחקנים או פחות, יש שפע של קוביות להסתובב עם הסט הזה!פשוט לתפוס את המאפיה ספרים, אהוב DM מסך, והחברים שלך הרפתקני יום!.כל הקוביות הסט מעורבבים עם עיצוב נוצץ אז הם לזרוח הבולט על השולחן שלך.בין אם אתה לילה שדון או איש זאב, אתה אוהב את ליל הכוכבים מוטיב קבוצות אלה מעוררים.לא מספיק קוביות?לתפוס את כוס של שפע. לפרטים נוספים, חמש קוביות polyhedral סטים קלאסי מעור חום כוס קוביות.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.