• לאחרונה
ARTEZA בד לוחות ציור, Multipack של 28, 5x7, 8x10, 9x12, 11x14 ס מ, ריק לבן בד לוחות, כותנה, 8 עוז גבס-מוכן, ציוד אמנות אקריליק על מבול ציור שמן

ARTEZA בד לוחות ציור, Multipack של 28, 5x7, 8x10, 9x12, 11x14 ס מ, ריק לבן בד לוחות, כותנה, 8 עוז גבס-מוכן, ציוד

הערכת המבקרים:
ILS 65.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

כותנה גורם האמנות האידאלית השטח שלנו בד לוחות עשויים כותנה, אז מברשות פשוט תגלוש עליהם ולבצע את הציור ללא מאמץ.לוח ליבה גרם של חומצה חינם נייר ממוחזר.עבור כל סוגי התקשורת : מחפש במחיר סביר, באיכות גבוהה בד הציור אספקה?לוחות אלה יכולים להיות בשימוש עם מגוון רחב של אמצעי תקשורת, מן שמנים, אקריליק כדי גואש ו-טמפרה.כל צבע : כל צבע אקרילי בד בלהקה הזאת הוא כבר מוכן עם 8 עוז.של נטול חומצה אקריליק טיטניום גבס.לא הכנה הכרחי — אתה מוכן להתחיל ליצור מיד.עוצב ונוצר על ידי אמנים : כאן, ב Arteza, אנו נלהבים על יצירת מוצרים השראה.עבורנו אומנות היא ביטוי של החוויה האנושית.בגלל זה אנחנו עובדים כדי להפוך את ציוד אמנות נגישה לכל העם.אנו דואגים ללקוחות שלנו : אנחנו רוצים להבטיח לך חוויה נהדרת עם המוצרים שלנו, כי אנחנו באמת אכפת הלקוחות שלנו.הקבוצה שלנו שואפת ליצור מוצרים אנחנו גאים.אם יש לך בעיות עם המוצרים שלנו, נא להגיע ונעשה את זה נכון.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.