• לאחרונה
HAWKRAY אלחוטי חיצוני מצלמת אבטחה עם אור הזרקורים, 1080P מופעל באמצעות סוללה WiFi מצלמות האבטחה עבור מערכת אבטחה בבית, ראיית לילה, זיהוי תנועה, 2-Way-לדבר, IP65 עמיד

HAWKRAY אלחוטי חיצוני מצלמת אבטחה עם אור הזרקורים, 1080P מופעל באמצעות סוללה WiFi מצלמות האבטחה עבור מערכת אבטחה בבית,

הערכת המבקרים:
ILS 74.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

אתה יכול להשתמש באפליקציה כדי להזהיר גנבים, לחסום מבקרים את הדלת, או ישירות לתקשר עם משפחה או חברים. 【100% אלחוטית נטענת & זמן המתנה】 : זה סוללה נטענת-מופעל על-חוטית מצלמה, אז אתה לא צריך את כבל החשמל או של כבל הרשת. 【1080 P HD וידאו חי וצבע ראיית לילה】 : השעון שלך בבית true HD מלא 1080p, יום ולילה, ואני רואה עד 65ft רחוק בחושך.לחלוק עם אלה שאכפת להם.לא מייגע תהליך ההתקנה הנדרש.מובנה הזרקורים, אזעקה כדי להגביר את הבטיחות, כולל צבע ראיית לילה.עם Hawkray חיצונית אלחוטית מצלמה, אתה תמיד תהיה מחובר לבית שלך, כך שאתה יכול לראות מה קורה בכל זמן באמצעות המכשיר הנייד שלך.אתה יכול לראות ערך רב יותר פרטים כדי לזהות אנשים, כלי רכב, ועוד חפצים מסביב לשעון.מצלמה אבטחה זה מספק בצבע מלא סרטונים אפילו אחרי השקיעה. 1080 P HD וידאו חי וצבע ראיית לילה, מצלמה אבטחה זה מספק בצבע מלא סרטונים אפילו אחרי השקיעה.מצלמת האבטחה אלחוטית יכול לחלוק עם עוד טלפון, מכשיר תמיכה שיתוף כולם, רק תן המוזמן להורדה Vicohome האפליקציה, לסרוק את קוד QR.את המצלמה ניתן להתקין כמעט בכל מקום, כגון חנות, בית, מוסך, חצר חיצונית/מקורה.סוללה נטענת, זמן המתנה,5200m Ah הסוללה יכול להשתמש 3-6 חודשים של חיי סוללה בטעינה אחת.PIR זיהוי תנועה & AI הכרה. 128 GB SD), טלפון נייד תמיכה הצפייה באינטרנט של אחסון מקומי וידאו והקלטה.AI מודיעין יכול להבחין בין אנשים, כלי רכב, חיות מחמד, ולשלוח מסווג הודעות כדי לחסום דוחף של מידע חסר תועלת.רק בני המשפחה שלך להוריד את Vicohome האפליקציה ולהזמין אותם לחשבון שלך. 100% ותקשורת אלחוטית אלחוטי ההתקנה.אם אתה מודאג לגבי הבטיחות של הבית שלך, מוטרד על ידי מדי פעם לאיבוד חבילות, ומתוסכל מחוסר היכולת כדי לשמור על ילדים וחיות מחמד. 128 GB SD), טלפון נייד תמיכה הצפייה באינטרנט של אחסון מקומי וידאו והקלטה.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד.AI מודיעין יכול להבחין בין אנשים, כלי רכב, חיות מחמד, ולשלוח מסווג הודעות כדי לחסום דוחף של מידע חסר תועלת.אולי Hawkray אלחוטית חיצונית מצלמת אבטחה יהיה הפתרון.נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.בסרטונים ניתן לצפות בכל מקום בכל עת, מ-i OS או מכשירי אנדרואיד ניידים.מובנה הזרקורים, אזעקה כדי להגביר את הבטיחות, כולל צבע ראיית לילה.חיבור Wi Fi-לא לדאוג לא מקוון.הענן המקומי אחסון (תמיכה מקס.אלחוטית חיצונית מצלמת אבטחה נועדה כדי לעמוד בפני אתגרי מזג האוויר הקשה, ובכך יש לו חיים ארוכים יותר.לא מייגע תהליך ההתקנה הנדרש.אחד Hawkray אלחוטי חיצוני מצלמת אבטחה יכול להיות משותף עם מספר רב של בני המשפחה, כך שכולם יכולים לגשת שלה לחיות זרם הקלטות וידאו.מצלמה שיתוף יכול להיות גם להסיר בקלות.5200m Ah סוללות לוותר על 3-6 חודשים חיי סוללה בטעינה אחת.PIR זיהוי תנועה & AI הכרה. 【2-way אודיו & Multi-User שיתוף】 : מצלמת האבטחה יש מיקרופון מובנה רמקול ותומך בזמן אמת אודיו דו-כיוונית שיחות.Hawkray אלחוטי חיצוני מצלמת אבטחה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.