• לאחרונה
מחמד מצעד טיק קולי & הפשפשים Repeller - פולט תדרים גבוהים ומגן על חיית המחמד שלך ללא כימיקלים מזיקים או חומרי הדברה, שחור.07 LB

מחמד מצעד טיק קולי & הפשפשים Repeller - פולט תדרים גבוהים ומגן על חיית המחמד שלך ללא כימיקלים מזיקים או חומרי הדברה,

הערכת המבקרים:
ILS 16.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

רעיל תדר הגנה : המכשיר של קול בתדר גבוה מספק ריח, ללא כימיקלים, ולא רעיל הגנה עבור חיית המחמד שלך, את תחומי שינה.קל & דיסקרטי : קטן וקל משקל repeller יכול בקלות לצרף את חיית המחמד שלך של צווארון דיסקרטי נראה.טווח תדרים : הערכת 40k Hz הנפלטים תדירות יש מקורב רחב של 64 sp.כפות הרגליים.מופעל על סוללה : את repeller הוא מופעל על ידי אחד סוללה CR2032 (כלולה).את סוללה הניתנת להחלפה נמשך כ-6 חודשים.ליצור מקום בטוח, לא רעיל המזיק המגן עבור חיית המחמד שלך עם קולי קרציות פרעושים Repeller.הלא-כימי, ריח repeller פולט קול בתדר גבוה נועד להגן על חיות המחמד שלהם, אזור שינה מפרעושים וקרציות.את repeller יכול בקלות לחבר את חיית המחמד שלך של הצווארון שלה קטן, קל משקל עיצוב מספק דיסקרטי מתאים.את קולי קרציות פרעושים Repeller הוא מופעל על ידי כלל CR2032 סוללה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.