• לאחרונה
מסנן מזרק 100 יח ' PTFE הידרופובי ממברנה סינון, 13mm דיסק בקוטר 0.22 אממ גודל הנקבוביות, HPLC ו-GC מסנן מחט, קצב העברת נתונים גבוה מעבדה סינון קנה ארוז על ידי קרום פתרונות

מסנן מזרק 100 יח ' PTFE הידרופובי ממברנה סינון, 13mm דיסק בקוטר 0.22 אממ גודל הנקבוביות, HPLC ו-GC מסנן מחט, קצב העברת

הערכת המבקרים:
ILS 55.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

✅יישום שונות - PTFE מחט מזרק המסננים משמשים באופן נרחב חדירה שונים של ממיסים אורגניים, כמו גם סינון של חומצה חזקה וחזקה אלקלי פתרונות.את Luer נעילת מסנן מתאים גם גז סינון. ✅הידרופובי קרום PTFE - PTFE מחט מסננים יש קרום PTFE, באופן טבעי הידרופובי, עם רחבה תאימות כימי וחזק כימי יציבות והתמדה, חזק hydrophobicity. ✅מדים גודל נקבובית - PTFE מסנן מזרק עם מדים גודל הנקבוביות, נקבוביות גבוהה, גבוהה שימור יעילות.PTFE מסנן מזרק קוטר : 13mm, גודל הנקבוביות : 0.22 מיקרומטר, בקופסת של 100. ✅ מסננים באיכות גבוהה - ממברנה פתרונות PTFE מזרק עם מסנן גבוה מאוד סינון קיבולת עם ISO 9001 מוסמך, על מנת להבטיח את איכות המסנן מתוך הבדיקה הראשונה, אמצע שליטה, פיקוח, סיור פיקוח, ומחסן בדיקה. ✅לא-סטרילי מזרק מסננים - PTFE מזרק מסננים הדיור הוא עשוי באיכות גבוהה פוליפרופילן(PP) עם חומר ייחודי הליכי עיצוב ממשק, שאינו סטרילי, לא דבק, ללא זיהום של הדגימה.זה יכול להיות החיטוי, לעקר ב 121°C/249.8℉ במשך 30 דקות.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.