• לאחרונה
Wasserstein פאנל סולארי תואם עם Wyze קאם חיצוני - כוח שלך מצלמת מעקב רציף עם 2W 5V טעינה (2-Pack, לבן) (Wyze קאם חיצוני לא כלול)

Wasserstein פאנל סולארי תואם עם Wyze קאם חיצוני - כוח שלך מצלמת מעקב רציף עם 2W 5V טעינה (2-Pack, לבן) (Wyze קאם חיצוני

הערכת המבקרים:
ILS 94.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד. . ✔ תואם עם WYZE קאם חיצונית שלנו - wyze מצלמה חיצונית סולארית מבטיח כי המצלמה שלך לעולם לא נגמרת הסוללה. ✔ הערה חשובה - על שימוש בפעם הראשונה, להטעין את wyze פאנל סולארי לפני חיבור המצלמה.תהליך הטעינה מתחיל רק כאשר הפנל סולארי טעונה. ✔ תכליתי הרכבה שלנו - ייחודי של 360 מעלות על הקיר מאפשר לך בקלות למקם את פאנל סולארי על הכיוון הנכון ביותר, כדי להבטיח מקסימום חשיפה לאור השמש.זה בא עם 13.1 ft/4m כבלים נוח הרכבה. ✔ עמיד עיצוב - רך PVC פטנט עיצוב מיקרו-USB הראש מתרחב מעט כאשר מוכנס לתוך הפתח של המצלמה, ובכך ביעילות לאטום אותו מפני רטיבות. ✔ יעיל תאים סולריים - גרם של יעילות התאים הסולאריים, את wyze מצלמת מצלמה חיצונית סולארית חיובים את המצלמה במהירות רבה אפילו בתנאים של תאורה חלשה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.