• לאחרונה
ATOLS 16 קווי לייזר ברמה 4d, רמת לייזר 360 עצמית פילוס, לייזר ירוק רמת אופקי אנכי עם 2 סוללה נטענת 4000mAh & מרחוק Controller עבור לתליית תמונות ובנייה

ATOLS 16 קווי לייזר ברמה 4d, רמת לייזר 360 עצמית פילוס, לייזר ירוק רמת אופקי אנכי עם 2 סוללה נטענת 4000mAh & מרחוק

הערכת המבקרים:
ILS 134.99

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【נהדר בהירות ורמת דיוק גבוהה】אנו משתמשים הירוק קרן לייזר, אשר הוא 4 פעמים יותר בהיר המסורתי אדום קרן לייזר.זה עדיין מאוד מדויק וברור תחת השמש או בין הערביים.מושלם עבור גדול במקומות עבודה. 【פריסה מלאה עם 4 X 360° לייזר קווי】שני 360° אופקי ושתי 360° אנכי מטוסים לכסות את הרצפה, הקירות והתקרה מסביב את שטח העבודה.שני קווים אנכיים לחצות ב-90° זוויות להשלים את לדמיין את כיכר פריסה עבור מיקום מדויק.פעולה אינטואיטיבית איכותי ומהימן לעשות את זה קל לשימוש. 【עצמית פילוס ידני מצב】זה רמת לייזר יכול להיות פילוס עצמי בטווח של 3° לציין מחוץ רמה על ידי מהבהב ומצפצף על תכנון השיפועים של מעל 3 מעלות.זה יהיה גם לספק פתרון אם אתה צריך להטות קווי—מצב ידני.לחיצה על "חיצוני" מפתח עבור 3 שניות על לוח הבקרה לבטל את פילוס עצמי ותפקוד לנעול את המטוטלת.אתה יכול להטות אותו בכל זוויות את השעון המעורר לא יצלצל. 【עיצוב עמיד להוסיף שלילי מגן צלחת להימנע הסוללה נזק.לא דואג הכוח אוזל יותר.לכל אביזר יש ייחודיות משלו מיקום, קל לאחסן ולשאת לייזר כלים ואביזרים.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.