• לאחרונה
חיצונית מצלמת אבטחה - DEKCO 1080p פן מסתובב 180° קווי WiFi מצלמות אבטחה בבית עם אודיו דו-כיוונית, ראיית לילה, 2.4 G WiFi, IP65, זיהוי תנועה, אזעקת (2-Pack)

חיצונית מצלמת אבטחה - DEKCO 1080p פן מסתובב 180° קווי WiFi מצלמות אבטחה בבית עם אודיו דו-כיוונית, ראיית לילה, 2.4 G

הערכת המבקרים:
ILS 104.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד. . ✔️ רחב יותר בתחום של נוף מבוא זה מצלמות אבטחה בבית פן 180° הפונקציה מרחיבה את זווית תצוגה של עד 270° , 180° אופקי סיבוב כיסוי יותר רחב אתה צריך לצפות ומפחית את הכתמים העיוורים. ✔️ ברור ראיית לילה : DEKCO נקי, קריספי 1080p HD פנימי/חיצוני ניתן לראות בבירור אפילו בלילה, ואתה יכול במדויק לראות כל מה שקורה בבית סביב זה, גלוי מרחק ראיית הלילה עד 32ft, אשר הוא יותר בטוח. ✔️ דו-כיווני לדבר : DEKCO WIFi מצלמות אבטחה רק תמיכה 2.4 G Wi Fi(לא תמיכה 5 G) לברך ולדבר עם המבקרים עם רם אודיו דו-כיוונית, יכול להיות משותף עם מספר בני משפחה, המשפחה שלך, רק צריך להוריד את "cloud Edge" יישום לצפות מעקב וידאו בזמן אמת. ✔️ זיהוי תנועה : כאשר מזוהה תנועה, DEKCO ישלח התראה לטלפון הנייד שלך בזמן, אתה יכול לשנות באופן ידני את הרגישות ואת טווח של ניטור. ✔️ הערה : HD שלנו Wi-Fi המצלמה צריך להיות מחובר לשקע כדי לקבל כוח ( מתח AC מתאם כלול, אתה צריך להגדיר שקע סביב המצלמה), יש IP65 עמיד למים דירוג, זה יכול לעבוד כרגיל בכל מזג אוויר גרוע.ש מבוא האם המצלמה צריכה לחבר את ספק הכוח?ת : כן, זה צריך להיות מחובר לשקע עבור חשמל רציפה.Q : זה יכול להקליט 24/7 רציפה לכרטיס SD, ועדיין התראה בטלפון שלך כאשר יש תנועה?ת : כן, זה יכול להיות מוקלטות באופן רציף.אם מיקרו SD מלא, זה יחליף את הקודם תוכן, ואתה עדיין יכול להשתמש בו ברציפות.ש : האם את מצלמת האבטחה לזהות כל תנועה ותתריע לך?יהיה עיכוב זיהוי תנועה?ת : לא, שלנו DEKCO מצלמת אבטחה ניתן להגדיר את הרגישות של ניטור נקודה.עבור הרוח, דשא, ספורט אחרים, לא יכול לשלוח לך התראה.לא יהיה עיכוב שלנו זיהוי תנועה והתראה יישלח אליך מיד.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.