• לאחרונה
2 1/2 סנטימטר מפתח מצמד 12pack מפתח סוג מתכוונן נירוסטה צינור מלחציים, אוסף אבק צינור מלחצי צינור האוויר מלחצי צינור מלחציים, תולעת הילוך, צבתות, מייבש פתח מלקחיים, בורג א?

2 1/2 סנטימטר מפתח מצמד 12pack מפתח סוג מתכוונן נירוסטה צינור מלחציים, אוסף אבק צינור מלחצי צינור האוויר מלחצי צינור

הערכת המבקרים:
ILS 14.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

צינור צבתות נירוסטה עשוי 201 נירוסטה, נבנה להתנגד קנה מידה וקורוזיה להבטיח שימוש ארוך טווח.אלה נירוסטה צינור מלחציים משמשים כדי לנעול את הצינור בחוזקה עם בתצוגה כדי מניעת זרימה דליפה.זה מצמד מבחר ערכת יכול להיות מיושם על אבטחת צינור, כבל, צינורות, צינור, צינורות הדלק המקומי יישומים, רכב, סירה, תעשייה וכן הלאה.אוסף אבק צינור מלחציים יכול להיות פשוט לשחרר או להדק באמצעות מתכוונן להתמודד ללא כלים אחרים.כל חבילה כוללת של 12 pack 2 1/2 סנטימטר מצמד, את הגודל של כל המלחציים על 2 אינץ '(50 מ "מ)- 2 ו-3/4 אינץ' (70 מ " מ) (קוטר).שביעות רצון הלקוחות שלנו בעדיפות עליונה.אם אתה לא מרוצה עם 2 1/2 סנטימטר מצמד, שלחו לנו הודעה ואנו בטוחים לתת לך החזר כספי מלא.מפרט : חומר : 201 נירוסטה צבע : כסף Clamping טווח(קוטר) : 2 סנטימטר (50 מ "מ)- 2 ו-3/4 אינץ' (70 מ " מ) חבילה כוללת : 12 pack x Hose מלחציים שביעות רצון הלקוחות שלנו בעדיפות עליונה.אם אתה לא מרוצה עם 2 1/2 סנטימטר מצמד, שלחו לנו הודעה ואנו בטוחים לתת לך החזר כספי מלא.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.