• לאחרונה
Cryfokt אולטרה שקטה מערכת ערפול זוחל הקוטל, זוחלים אדים אדוני הקוטל דו-חיים אדים, 3L מיכל מים מתכוונן בשביל חרדון צב עבור מגוון רחב של זוחלים/דו-חיים

Cryfokt אולטרה שקטה מערכת ערפול זוחל הקוטל, זוחלים אדים אדוני הקוטל דו-חיים אדים, 3L מיכל מים מתכוונן בשביל חרדון צב

הערכת המבקרים:
ILS 94.94

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

החשיבות של זוחל הקוטל - ידית מתג עיצוב, אתה יכול להתאים את כמות ערפל כרצונו.מכשירי האדים לשחק תפקיד חשוב מחמד טיפוס, ונכון לחות הוא מאוד חשוב עבור חיית המחמד טיפוס.אם הלחות נמוכה מדי, זה יגרום להתייבשות, הזנב מוות, נפול בחזרה עיניים שקועות. 3 L מים קיבולת & מקס ערפל פלט - זוחל אדים הוא מצויד 3 L גדולים-קיבולת מיכל מים, אין צורך להוסיף מים לעיתים קרובות, לטווח ארוך אדים, לחות.טלסקופי צינור, על פי הצורך, איך לסובב איך לסובב, מתכוונן בטווח 40-150cm.מושלם עבור זוחלים/דו-חיים - כולל דרקון מזוקן, לטאה, נחש (כדור python, בואה, וכו'.), צב, צב, איגואנה, לטאה, זיקית, דרקון מים, קרנף חיפושית, צפרדע, אדום אזני המחוון, קרפד או סרטן, אשר הדורשים והלח.בטוח & שקט לשימוש - יבש-הפעל הגנה מכבה את המכשיר באופן אוטומטי כדי לשמור על הביטחון כאשר המיכל ריק.הפרמיה שקט אדוני נמוכה מאוד ערפול קול, מתן נוחה ושקטה על הסביבה שלך זוחלים ודו-חיים.אחריות - אנו מבטיחים שנה אחת אחריות, אם אתה לא מרוצה, אנא פנה אלינו באופן חופשי.אנו לשלוח שוב מוצר חדש בשבילך.כל איפה צריך אותנו , אנא צור קשר איתנו באמצעות הדוא " ל על אחרי מכירות כרטיס,אנו אענה לך בתוך 24 שעות.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.