• לאחרונה
eufy אבטחה, SoloCam E20, אלחוטית עצמאית חיצונית מצלמת אבטחה, WiFi,-חוטית, 1080p, IP65 עמיד, ראיית לילה, אחסון מקומי, אין עלות חודשית

eufy אבטחה, SoloCam E20, אלחוטית עצמאית חיצונית מצלמת אבטחה, WiFi,-חוטית, 1080p, IP65 עמיד, ראיית לילה, אחסון מקומי,

הערכת המבקרים:
ILS 104.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד. .לראות כל פרט ופרט : ללכוד את כל מה שקורה סביב הבית שלך פריך רזולוצית 1080p.אין עלויות נסתרות : Solo Cam היא חד-פעמית לרכוש.אין עמלות חודשיות או עלויות נסתרות.הכל נעשה על-התקן עבור אבטחה מלאה ושקיפות.יודע מי שם : על-מכשיר AI רק התראות לך כאשר אנשים נכנסים נוף, הפחתת שווא התראות מופעלות על-ידי העברת בעלי חיים או מתנדנד ענפי העץ. 100% -חוטית : Solo Cam הוא לגמרי עצמאי.אין צורך Home Base.פשוט להגדיר את זה ואתה טוב ללכת.ובגלל זה 100% -חוטית, זה משב רוח כדי להתקין בכל מקום בבית שלך.מוכן גשם או שמש : עם IP65 עמיד דירוג, Solo Cam מתעלמת לרדת גשם, סערה, שלג, גם בעת עמידה חזקה נגד שניהם חום קיצוני וקור.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.