• לאחרונה
RHF אנטי להחליק הכיסא מכסה על ספת עור, כיסוי הספה, הכיסא כיסוי סלון, לכיסוי&אוהבת את מושב הספה מכסה, להחליק עמיד הספה לכסות על ספת עור (הכיסא: שוקולד)

RHF אנטי להחליק הכיסא מכסה על ספת עור, כיסוי הספה, הכיסא כיסוי סלון, לכיסוי&אוהבת את מושב הספה מכסה, להחליק עמיד הספה

הערכת המבקרים:
ILS 38.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

מגנים : מגן על רהיטים מפני כתמים.נהדר עבור בתים עם ילדים וחיות מחמד.אופציונלי גודל : 1-מושב 23" כורסה-קטן, 1-מושב 28" כורסה-מנופחים, 2-מושב 54"הכיסא, 3-מושב 68" הספה, 3-מושב 78" XL-ספה.לראות מדידת מדריך תמונות.נשאר במקום : לא עוד החלקה סביב!עובד על ספת עור! 1,תכונות סיליקון גומי dot design על הגב; 2,סיבוב נגד החלקה אבזמים בקו התפר של השער לתוך החריץ בין המושב והגב, למנוע את הספה כיסוי הזזה סביב.;3. שתי רחב במיוחד חוטים על הגב של הספה הכיסוי, אשר קשור לספה רגליים כדי לעזור לשמור על המקום.טיפול קל : מכונת כביסה (קר) ויבש (מגניב).השירות הטוב ביותר : אנו מציעים תמיכה בלקוחות בכל עת.אם אתה לא מרוצה עם המוצרים מכל סיבה שהיא (גם אם זה הכלב לא אשם), אנא פנה אלינו באופן חופשי הראשונה ואנחנו ננסה לעשות לך טובה.שביעות הרצון שלך ואת האושר הגדול שלנו! גול.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.