• לאחרונה
Wyze מצלמת HD 1080p מקורה WiFi בית חכם מצלמה עם ראיית לילה, 2-Way Audio, עובד עם אלקסה & Google Assistant (Pack 2), לבן - WYZEC2X2

Wyze מצלמת HD 1080p מקורה WiFi בית חכם מצלמה עם ראיית לילה, 2-Way Audio, עובד עם אלקסה & Google Assistant (Pack 2),

הערכת המבקרים:
ILS 138.90

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

1080 P Full HD live stream direct כדי החכם שלך ביום או בלילה עם ראיית לילה (עד 30 מטר).עובד עם 2. 4 GHz רשתות Wi-Fi (לא תמיכה-5 GHz Wi-Fi).תנועה תיוג הטכנולוגיה מזהה ומתאר את התנועה בשני לחיות זרם וידאו השמעת מצבי.Wyze מצלמת באופן אוטומטי רשומות 12 שניות אירוע וידאו כאשר הוא מזהה תנועה או נשמע.קטעי וידאו מאובטחים שהועלו ענן AWS דרך end-to-end הצפנה, והם נגישים עבור 14 ימים — לא מנוי או תשלום חודשי נדרש.הקלטה רציפה עם אחסון מקומי - Wyze קאם תומך באחסון מקומי של הקלטות כרטיס micro SD (נמכר בנפרד).לנגן קטעי וידאו עם Wyze app כדי לפתור את תעלומות החיים.אחסון מקומי - תומך 8 GB, 16 GB ו-32 GB כרטיסי micro SD ב FAT32 format.מגנטי הבסיס, 6 מטר כבל חשמל, והוא כולל דבק מתכת לתת לך את הר Wyze קאם בכל מקום - לא הברגים הנדרשים.שדה ראייה : 110° עדשה.עובד עם Alexa ו-Google עוזרת : לשאול את הקול שלך עוזר להראות את דלת הכניסה, חדר ילדים, או בכל מקום אחר שיש לך את Wyze קאם.וידאו - H. 264 קידוד.יום זמן וידאו : 15 פריימים בשנייה.ראיית לילה : 10 FPS.ראיית לילה - 4 IR נוריות (850nm) מאיר עד 29.6 מטר (9 מטר).מצלמה - עדשה : F2.0 צמצם 2.8 מ " מ אורך מוקד התמונה חיישן : 1/2.9" CMOS זום דיגיטלי : 8x.הערה : חביב עיין במדריך למשתמש שסופק כקובץ PDF ידנית את המוצר, תיאור סעיף.סגנון : שני-ערכת המצלמה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.