• לאחרונה
לורקס LWB6801W פנימי/חיצוני 1080p-חוטית אביזר מצלמה עבור מופעל באמצעות סוללה, אודיו, 140 זווית רחבה במיוחד, סוללה חדשה & שופץ גוף מצלמה, מצלמה בלבד (מחודש)

לורקס LWB6801W פנימי/חיצוני 1080p-חוטית אביזר מצלמה עבור מופעל באמצעות סוללה, אודיו, 140 זווית רחבה במיוחד, סוללה חדשה

הערכת המבקרים:
ILS 187.37

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

1 HD יומי-חוטית כדור מצלמה - כל HD 1080p מצלמת אבטחה מספקת 140 מעלות של שדה ראייה, יכול להיות מותקן על הקיר או התקרה.ראיית לילה – לשמור על המשפחה שלך ואת החפצים בטוח.מצויד עם נוריות אינפרא אדום, מצלמות אלה מספקים ברור וידאו באיכות של עד 150 מטר, ומאפשר לך לזהות אובייקטים ואנשים בצורה מדויקת יותר מאשר שחור ולבן.תנועה יומי-הופעלה מצלמה - כל כדור המצלמה יכולה לזהות חום אינפרא-אדום אנרגיה, מה שהופך את זה קל כדי לזהות תנועה על הרכוש שלך. 2-דרך לדבר – לשמור על המשפחה שלך ואת החפצים בטוח עם היכולת להקשיב או לדבר ישירות עם מישהו על הרכוש שלך עם מיקרופון מובנה ורמקול.מזג האוויר - כל מצלמה המצוידת עמיד דיור זה יכול לעמוד בטמפרטורות החל מ -22 מעלות-ל 140-מעלות צלזיוס.את זה מראש בבעלות או משופצים את המוצר באופן מקצועי נבדק ונבדק לעבודה והיא נראית כמו חדשה.איך המוצר הופך להיות חלק מחודש, היעד שלך עבור יד שנייה, מוצרים מחודשים : הלקוח קונה מוצר חדש והוא מחזיר את זה או עסקאות זה חדש או מודל אחר.מוצר זה נבדק ונבדק לעבודה והיא נראית כמו חדשה על ידי מוסמך ספקים.אז, המוצר נמכר כחלק בלתי מחודשת המוצר .אם לא מרוצה עם הרכישה, חידוש מוצרים זכאים להחלפה או החזר תחת חידוש ערבות.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.