• לאחרונה
4pc 4 עגול אדום 24 LED טריילר אורות הזנב [נקודה מוסמך] [Grommet & תקע כלול] [IP67 עמיד למים] פונים לעצור בלם הקרוון אורות משאית RV

4pc 4 עגול אדום 24 LED טריילר אורות הזנב [נקודה מוסמך] [Grommet & תקע כלול] [IP67 עמיד למים] פונים לעצור בלם הקרוון

הערכת המבקרים:
ILS 76.50

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

התאמה מושלמת - סה & נקודה FMVSS-108 מוסמך תקן 4" גודל באמצעות 4-1/2" הדמות עושה את זה קל כדי לשדרג את דים, שרוף או פגום אורות על הטרקטור, טריילר, משאית העבודה, או ג ' יפ.מוכן מזג האוויר - עם sonically סגור, צלילה, IP67 עמיד למים דירוג, האורות שלנו מתאימים יותר להתמודד עם איתני הטבע.קדימה, אחורה אותם לתוך אגם, לא אכפת להם.אורות בהירים יותר בטוח יותר לילות - ארזנו 24 נוריות לתוך סה & נקודה FWVSS-108 מוסמך אורות הזנב, זה פעמיים רבות כמו אחרים LED אורות הזנב על השוק.למה?כי מקבל. הסתיימה באמת יכול להרוס את היום.לעבוד בצורה חכמה לא קשה - אנחנו אוהבים את זה כאשר דברים קל, אז כללנו קל לשימוש grommet לכם לשדרג את האורות בתוך דקות ספורות.אנחנו גם הוסיף לחיסכון של 90 מעלות מחבר עם 12" של חיווט להתקנה במקומות צרים.לעמוד שלנו - ענבר אורות אדומים מציעים שתי רמות אינטנסיביות כדי לתפקד כמו אורות חנייה או פנה/אורות הבלם, בעוד האורות הלבנים מציעים ישירה, אחד בעוצמה, סופר חכם הפוכה/גיבוי אור. (4) 4" סיבוב הזנב אור. (4) 4" סיבוב גומי Grommet. (4) 3-Pin Connector. (1) ההוראות.כאשר אתה מחליט אם אתה צריך לשדרג נוריות, אחד שיקול מרכזי הוא "זמן מושקע לעומת שכר". בואו נעשה את זה קל לך.האורות שלנו הן סטנדרטיים בתעשייה 4" אורות אז אין שינוי יש צורך להתקין אותם.כלל grommet נועלת במהירות את האורות במקום, האורות ישירה, חוט תיל, המחליף שלך כפול נימה עצור/זנב התור/אורות חנייה (ענבר/אדום), הפוך אורות (לבן).זה לא נעשה קל יותר מאשר זה. (4) 4" סיבוב הזנב אור(4) 4" סיבוב Grommet גומי(4) 3-Pin Connector(1) ההוראות.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.