• לאחרונה
Oxwiser 32 אינץ Undermount כיור מטבח-16 יחיד קערת נירוסטה כיור סט - מסחרי בעבודת יד הכיור עם תחתית רשת בסל מסננת לניקוז(32 x 18 x 9)

Oxwiser 32 אינץ Undermount כיור מטבח-16 יחיד קערת נירוסטה כיור סט - מסחרי בעבודת יד הכיור עם תחתית רשת בסל מסננת לניקוז(32

הערכת המבקרים:
ILS 314.99

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

מידות : 32" L x 18" W x 9" ד; פנים מידות : 30"L x 16"W x 9"ד; תקן 3.5" לניקוז פתחים יתאים לכל אשפה יחידה.עמוק כיור עם חזק-רדיוס פינות היסט הניקוז יוצרת סביבת עבודה ללא הפרעות.פרמיה נירוסטה : את Undermount כיורי מטבח, מורכבת פרמיה באיכות, 16 כיתה נירוסטה. 16 כיתה פרמיה SUS304 כיתה נירוסטה סופר חסון, עמיד מאוד, כיתה מסחרי מוברש לסיים את דנט ואת לגרד עמיד, קל לניקוי, עמיד לאורך זמן.שקט ניקוז : האוזן-סט ניקוז פתיחת בעדינות משופע תחתון עם ערוץ חריצים למנוע ממים איגום בכיור.ריפוד גומי והגנה הצבע כדי למנוע לא רצויים רעש ורטט.התקנה קלה : זה יחיד קערת נירוסטה כיור מטבח משולב עם הסלע. UNDERMOUNT התקנה עבור מלוטש וחלק תראה.זה מגיע עם כל האביזרים הדרושים.שירות : Oxwiser כיור המטבח מספק את 3 חודש טרחה להחזיר כסף בחזרה.אם יש לך שאלה כלשהי,אנא פנה אלינו , צוות התמיכה שלנו נמצא בהיכון בשבילך.קיבולת גדולה של 9 עמוק, נוח לך כדי להכיל מגוון רחב של סירים ומחבתות.נירוסטה רשת כלול עם הכיור יכול למנוע ביעילות את הכלים ישירות בשטיפת הכיור, המאפשר הכיור כדי להיות מוגנים טוב יותר.OXWISER היא חברה המתמקדת מצייד את המטבחים עם מהשורה הראשונה ברזים וכיורים.כל המוצרים שלנו משלבים תפקוד עכשווי עם אסתטיקה ועדיין להישאר בתקציב ידידותי.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.