• לאחרונה
מד אשכול מסך תצוגה עבור טסלה מודל Y מודל 3 סטנדרטי ארוך טווח ביצועים עם הלוח ציוד תצוגת מצב נהיגה OEM סגנון התקנה קלה עבור לוח המחוונים

מד אשכול מסך תצוגה עבור טסלה מודל Y מודל 3 סטנדרטי ארוך טווח ביצועים עם הלוח ציוד תצוגת מצב נהיגה OEM סגנון התקנה קלה

הערכת המבקרים:
ILS 26.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

התאמה אישית : תצוגת LCD מיוחדת OEM עיצוב טסלה מודל 3 2017-2021,דגם Y 2020 2021.כל המחוונים הגה בהזמנה אישית מוצרים נלווים אביזרים.מלא אינטליגנטי שדרוג : מספר ביצועים התצוגה המקורית של המכונית הסכם,סינכרון אוטומטי במרכז הקונסולה מסך מגע,תצוגה : קמ " ש,תצוגת כוח,ציוד תצוגה,הפיכת תצוגת אור,מצב נהיגה,מסך LED,מצבים מרובים.טעינת אפקט : חווית נהיגה משודרגת,ואתה יכול לשנות את הסגנון שלו יהיה שונה.מספר סגנונות לבחור;מצב יום ולילה מצב.אנו מספקים לך עם מגוון רחב של התאמת פתרונות כדי שתוכלו לבחור.לשחק את תשומת הלב : בהתאם רכב שוק האזור, המידע מראה על לוח המחוונים שלנו הצג עשויים להיות מעט קצת שונה על מסך מגע מרכזי.זה נורמלי.הזמן צריך להיות מכויל במקרה של הזמן לא מוצג.אתה יכול PM לנו כל הזמן,אנחנו נעזור לך לפתור אותה.התקנה : מקצועי חנות ההתקנה מומלץ מאוד!!אתה צריך להסיר את מכסה צלחת מעל ההגה המקורי של הרכב כדי להחליף אותו, וחבר את מתאם.התקן צריך מאוד להיזהר ההתקנה.זה מוצר חדש לגמרי,אשר גם הוא מוצר מיוחד הושק על ידי המחקר שלנו ואת צוות פיתוח עבור טסלה מודל Y, דגם 3. ש : מה עם התקן?.A : יש לנו לשדרג את המתקן ו-You Tube.Q : זה יכול להמשיך לשדרג עם טסלה?.ת : בטח,כאשר התקנת את זה,אתה יכול לעדכן את המערכת עם מערכת ההנחיות.בכל שאלה אנחנו נעזור לך לפתור אותה.ש : האם זה מתאים למודל Y?.שאלה : התקנתי אותו על הדגם י. ש : איך אני יכולה למצוא עוד סרטון על זה?.A : אתה יכול למצוא את זה ביוטיוב.כאשר אתה נוסע,אתה יהיה קשה לראות את הציוד מותקן תצוגה זה יכול לפתור את הבעיה הזו.יותר בטיחות עם הנהיגה שלך!.מכוניות המסורתית יש כלי המאפשר לנהג לראות את המכוניות ציוד מצב בכל עת, אך טסלה יש לשדרג את הפונקציה הזאת, מה שהופך אותו קצת קשה הנהג כדי לבדוק את המכוניות ציוד ומעמד.לכן אנו ממליצים להתקין את המכשיר הזה כדי להפוך את הנהיגה שלך יותר קל.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.