• לאחרונה
פאזלים מעץ – דקורטיבי פיל Hartmaze HM-06 גודל קטן פאזל 171 צורה ייחודית פאזל חתיכות-חיה יפהפייה עבור מבוגרים ו-9 שנים עד גיל נוער - הטוב ביותר עבור המשפחה לשחק את המשחק אוסף.

פאזלים מעץ – דקורטיבי פיל Hartmaze HM-06 גודל קטן פאזל 171 צורה ייחודית פאזל חתיכות-חיה יפהפייה עבור מבוגרים ו-9 שנים

הערכת המבקרים:
ILS 113.25

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

סיימתי את גודל 11.5x11.2x0.2 ס " מ.חסון 171 צורה ייחודית חתיכות,באהבה עיצוב להפוך את תמוה זמן יותר כיף ומהנה.עם זאת,על מנת להעלות את האתגר של תמוה,יש לנו רק רק המצורפת קטן מאוד התייחסות התמונה על אריזת הקופסה,בבקשה לאמץ את האתגר הזה.לייזר לחתוך חתיכה יפה הדפסה על משטח העץ ישירות להפוך כל חתיכה יפיפייה, משולב.בבקשה למחוק את סימני שרפה בעדינות של פיל שנהב אשר נשרף על ידי לייזר קאטר לאחר הרכבה השלמה.איכות גבוהה טיליה מרוכבים הלוח ללא כל קוצים על הקצה, הבחירה האידיאלית למשפחה פנאי להירגע בידור.הפאזל יכול לקדם את העיניים יד תיאום, מעלה ריכוז,סבלנות,היגיון,חשיבה ופתרון בעיות מיומנויות.תמוה,מוזר,תמוה יהיה תמוה כל היום עם חידות של פאזל.אנחנו משקפים את המחויבות שלנו איכות המוצר שלנו,אנו מציעים 30 יום לא נשאלה שאלה-100% החזר.כל חתיכה סדוקים,שבורים או חסרים,אנא פנה אלינו באופן חופשי להחליף.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.