• לאחרונה
כריש NV501 מסובבי מקצועי להרים משם ואקום זקוף עם מסנן HEPA, סיבוב ההגה, פנסי LED, רחב ריפוד כלי, אבק, מברשת & סדק כלי, לבן/אדום

כריש NV501 מסובבי מקצועי להרים משם ואקום זקוף עם מסנן HEPA, סיבוב ההגה, פנסי LED, רחב ריפוד כלי, אבק, מברשת & סדק כלי,

הערכת המבקרים:
ILS 361.94

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

מכסה מכני חשמלי תקלות.אין השתתפות עצמית או עמלות נסתרות.משלוח כלול על כל התיקונים.מלא ניתן להעברה.קל טוען תהליך מקוון 24/7. אם אנחנו לא יכולים לתקן את זה, אנו שולחים לך כרטיס אלקטרוני החזר עבור המוצר שלך במחיר הרכישה.תוכנית לטווח הכיסוי מתחיל בסופו של היצרן אחריות עבודה.התכנית באופן מלא יוחזרו אם ביטל בתוך 30 ימים.תוכנית החוזה תישלח מ-Asurion בתוך 24 שעות מיום הרכישה.זה לא ספינה עם המוצר שלך. .להרים משם פונקציונליות : נתיק pod עבור ניקוי מתחת לרהיטים או נתק את הצינור, לנקות מעל הרצפה, על ריפוד, ריהוט, מדרגות, ועוד.אנטי אלרגנים להשלים את החותם טכנולוגיה : עובד עם מסנן HEPA כדי ללכוד אבק ואלרגנים בתוך השואב.מתקדם סיבוב הגה : בקלות לתמרן את שואב האבק כדי להיכנס ולצאת צרים, בפינות, סביב רהיטים, ועוד.LED אורות : אורות חזקים על הנחיר לחשוף מוסתר פסולת, חיית המחמד שיער סביב הבית שלך.רחב ריפוד כלי : רחב, ניקוי נתיב עוזר להסיר שיער חיות מחמד, אבק, גדול פסולת של מזרונים, ספות, וילונות, אהילים, ועוד עדין משטחים מרופדים.אבק, מברשת אבק לנקות משטחים עדינים, כמו האוהדים, וילונות, אהילים, ומקלדות.הבקע כלי נהדר לניקוי מקומות צרים, בין כריות הספה, וגם קשה להגיע לאזורים.מה כלול : מסובבי מקצועי להרים משם ואקום זקוף, רחב ריפוד כלי, אבק, מברשת & סדק כלי.קל משקל 2-in-1 הרם-מפה ואקום זקוף עם להסרה תא נייד עבור ניקוי כוח.עם לחיצת כפתור, להרים משם את תא בקלות לנקות קשה להגיע לאזורים.הוואקום הזה מצויד גם עם סיבוב ההגה לשם שליטה מצוינת כאשר תמרון סביב רהיטים, ויש אטום לגמרי, מערכת עם מסנן HEPA כדי ללכוד אבק ואלרגנים.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.