• לאחרונה
HOMCOM להמרה היפוך כיסא מתקפל קומה הכיסא עם 5-עמדה מתכווננת, רדום המעונות מיטה עבה מרופד כרית המושב ואת מסגרת מתכת, קרם, לבן

HOMCOM להמרה היפוך כיסא מתקפל קומה הכיסא עם 5-עמדה מתכווננת, רדום המעונות מיטה עבה מרופד כרית המושב ואת מסגרת מתכת,

הערכת המבקרים:
ILS 69.75

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

4-IN-1 עיצוב : נעים קומה הכיסא ניתן להשתמש בארבע דרכים : רצפה, כיסא, כורסה, כיסא נוח וספה מתקפלת למיטה.להשתמש בו בתור תוספת ישיבה לצפות בטלוויזיה, לשחק משחקים או לקחת את כוח מהיר תנומה. 5. רמת משענת מתכווננת : בחזרה קומה כורסה מתכווננת משענת גב ב-5 רמות 110° 180° אשר מאפשר לך להתאים אישית את זה על פי צרכים שונים.מרופד נחמה : גם את משענת הגב ואת ריפוד של הרצפה נוח מרופדות בשכבה עבה, מכוסה על ידי לנשימה בד פשתן, נותן לך נוח ומרגיע מרגיש כאשר אתה שב.יציב .לשבת על הרצפה, לא צריך להיות לא נוח שוב עם הרצפה הזאת, כיסא מ HOMCOM.עשוי עם מסגרת מתכת מתחת תמיכה אמינה, הרצפה הזאת, ספה מצויד קל לשמור על פשתן וריפוד ריפוד עבה בין כדי לאפשר לך לשבת שעות על גבי שעות ללא טרחה.אל תהיה תקוע יושב על לא נוח הרצפה שוב עם הרצפה הזאת לכסא מ HOMCOM.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.