• לאחרונה
Unstuffed העות 'מאנית הפוף מכסה, קטן הפרווה המזויפת רגל השרפרף, 20x12 ס מ פאזי הכיסא, סיבוב העות ' מאנית המושב, קומה הפוף,שאר רגל עם אחסון עבור הסלון, חדר השינה, המשרד הלבן.

Unstuffed העות 'מאנית הפוף מכסה, קטן הפרווה המזויפת רגל השרפרף, 20x12 ס מ פאזי הכיסא, סיבוב העות ' מאנית המושב, קומה

הערכת המבקרים:
ILS 108.45

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

⭐【חומר רך】את התכונה הגדולה ביותר של חומר זה הוא שלה להפליא מגע רך במיוחד כאשר אתה יושב על זה.זה רכות מגיע אלפי 1.7" קטיפה סיבים. ⭐【להפוך את הבגדים הישנים לתוך רהיטים】 הזה פרווה העות 'מאנית השרפרף מגיע unstuffed, זה יכול למלא הרבה שמיכות, בגדים, כריות, בגדי חורף, צעצועים קטיפה זה הופך את זה להיות עות' מאני. ⭐【גדול בגודל טוב עבור אחסון】20"x20"x12"ס" מ,עגול גדול פרווה הפוף העות ' מאנית.יותר מדי דברים בסלון שלך?להשתמש בו כמו סיבוב אחסון שקית שעועית על צעצועים קטיפה כדי להציל את החלל. ⭐【כסף & חיסכון בזמן】פוף לכסות unstuffed הוא זול יותר מאשר ממולאים אלה ואין צורך לנסוע טקסטיל מיחזור כתמים להוריד בשימוש משק בית בד רך זה אתה יכול לעשות שימוש מלא של. ⭐【כיצד לנקות】אנו מציעים לך אבק או לנגב את זה.כאשר נדרש ניקוי, במכונה במים קרים על עדינה לא מרכך כביסה, אוויר יבש או חום נמוך יבש.פשוט ללחוץ על פריט כדי להתמודד עם כל יום אבק.הפוף ארוזים שאב, לכווץ,בבקשה פשוט תנער את זה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.