• לאחרונה
SuperHandy גן צינור מים 5/8 ס מ x 50 הרגליים הכבדות פרימיום מסחרי Flex Ultra Hybrid פולימר הצינור מקס לחץ 150 PSI/10 בר, עם 3/4 הנכון אביזרי

SuperHandy גן צינור מים 5/8 ס מ x 50 הרגליים הכבדות פרימיום מסחרי Flex Ultra Hybrid פולימר הצינור מקס לחץ 150 PSI/10

הערכת המבקרים:
ILS 64.35

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

מפרט טכני - Super Handy להגמיש היברידית פולימר הזרנוקים הם עיצוב מהפכני שמציעות פרמיה גמיש היברידית פולימר תערובת המגדיר מחדש גמישות & סיבולת, קל להתפתל.זה 5/8" x 50' להגמיש היברידית פולימר צינור מים בעל לחץ עבודה של 150 PSI/10 BAR & 3/4" הנכון קשרים.כולל : מובנה ארגונומי גומי אוחז עבור שליטה מעולה, ממונה O-טבעת לטווח ארוך, דליפה חינם קשרים.עיצוב יעיל שלנו - פרימיום מסחרי Flex Ultra Hybrid פולימר הזרנוקים מתוכננים לשלב את התכונות הטובות ביותר של שני PVC, גומי, מתן גמישות מעולה & רדיוס העיקול, כי אין לו זיכרון (ביטול סטיות), שוכב שטוח, בזמן קל משקל וקל לנשיאה, שלנו הצינורות עמידים בפני : מים/שמן, חום, אוזון, מזג אוויר מקורה/חיצונית, שחיקה & עובד אפילו בטמפרטורות הקפאה של -4°פרנהייט עד 140°פרנהייט (-20°C-עד 50°C). על היתרון הכי טוב כדי שיתאים לצרכימים שלך.בטיחות & PROPER use שלנו - הצינורות הם אושה, Ro HS, ה-ISO : 9001, 14001, CNAS, SQC חיל-האוויר, RMA, המפורטות שאושרו & מוסמך, כולל פסול איכות נבדק.Super Handy המים, הצינורות הם המתאימים ביותר עבור מקורה/חיצונית לשימוש ביום או בלילה סביבות, עבור DIY או יישומים תעשייתיים.שלנו צינורות אוויר מתאימים שניהם אוויר & שימוש במים. (לא נפט או ביו-דלקים).Super Handy GUR033 להגמיש היברידית פולימר הזרנוקים הם עיצוב מהפכני שמציעות פרמיה גמיש היברידית פולימר תערובת המגדיר מחדש גמישות & סיבולת, קל להתפתל.זה 5/8" x 50' להגמיש היברידית פולימר צינור מים בעל לחץ עבודה של 150 PSI/10 BAR & 3/4" הנכון קשרים.כולל : מובנה ארגונומי גומי אוחז עבור שליטה מעולה, ממונה O-טבעת לטווח ארוך, דליפה חינם קשרים.הפרמיה שלנו מסחריים Flex Ultra Hybrid פולימר הזרנוקים מתוכננים לשלב את התכונות הטובות ביותר של שני PVC, גומי, מתן גמישות מעולה & רדיוס העיקול, כי אין לו זיכרון (ביטול סטיות), שוכב שטוח, בזמן קל משקל וקל לנשיאה, שלנו הצינורות עמידים בפני : מים/שמן, חום, אוזון, מזג אוויר מקורה/חיצונית, שחיקה & עובד אפילו בטמפרטורות הקפאה של -4°פרנהייט עד 140°פרנהייט (-20°C-עד 50°C). על היתרון הכי טוב כדי שיתאים לצרכימים שלך.שלנו הצינורות הם אושה, Ro HS, ה-ISO : 9001, 14001, CNAS, SQC חיל-האוויר, RMA, המפורטות שאושרו & מוסמך, כולל פסול איכות נבדק.Super Handy המים, הצינורות הם המתאימים ביותר עבור מקורה/חיצונית לשימוש ביום או בלילה סביבות, עבור DIY או יישומים תעשייתיים.שלנו צינורות אוויר מתאימים שניהם אוויר & שימוש במים. (לא נפט או ביו-דלקים).

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.